Листопад 2014 року в літописі закладу

2 листопада група учнів побувала на екскурсії в м. Київ.

2 листопада в районному етапі мовно-літературного конкурсу ім.Т.Шевченка взяли участь Кроха Віталій (6 клас) та Савицька Тетяна (7 клас)

3 листопада волейбольна команда юнаків у Кропивні не змогла пробитись до фінальної групи. У районній спартакіаді по волейболу команда зайняла 7-8 місце.

6 листопада учні 9-11 класів перебували в Драбівецькій дільничій лікарні.

7 листопада у фіналі конкурсу «Літературний жовтень», до якого було запрошено 41 учнів району, взяли участь Кроха Віталій і Дивнич Максим (6 клас) та Мельник Вадим (11 клас).

7 листопада на районному конкурсі «Зорепад» Шерстюк Аня (3 клас) здобула ПЕРШЕ місце в молодшій групі, а Мельник ВадимТРЕТЄ  місце у старшій групі.

9 листопада в районних предметних  олімпіадах взяли участь Дивнич Максим ( математика, четверте місце) та Заремба Ірина (історія)

З 10.11 по 14.11 робочі дні перенесено на суботи, починаючи з 22.11. Учні одержали ще тиждень канікул.

11 листопада учні 9-11 класів пройшли медичний огляд в м.Золотоноша.

16 листопада  в районній олімпіаді з фізики взяли участь Близнюк Аліна (7 клас), яка поділила ПЕРШЕ-ДРУГЕ місце, та Свояк Олександр (10 клас) , який зайняв четверте місце.

16 листопада в районному етапі мовно-літературного конкурсу ім.П.Яцика взяли участь  Савицька Тетяна (7 клас) та Тимошенко Тетяна (8 клас).

19 листопада команда шахістів здобула ТРЕТЄ місце, а команда шашкістів стала четвертою на районній спартакіаді школярів. У особистому заліку Дивнич Максим (6 клас) зайняв ТРЕТЄ місце з шахів, а Власенко Сергій (5 клас) — ДРУГЕ місце з шашок.

19 листопада директор закладу перебував на нараді щодо вирішення господарських питань у заступника голови райдержадміністрації за участю сільського голови та відповідальних працівників відділу освіти.

21 листопада зроблено виставку до річниці Революції гідності.

21 листопада випускник закладу Володимир Ластівка подарував закладу вазони для озеленення приміщень на суму 3447 грн.

22 листопада проведено заходи до Дня пам’яті жертв Голодомору.

24 листопада стартувала акція  з виготовлення маскувальних сіток

25 листопада учні 11 класу взяли участь в міськрайонному заході «Випускник – 2015».

26 листопада команда тенісистів у складі одинадцятикласника Мельника Вадима та десятикласників Козинця Євгена та Заремби Ірини зайняла ДРУГЕ місце на районній спартакіаді школярів.

27 листопада відбулася зустріч учнів 7-11 класів з начальником служби в справах дітей Засенко Н.І., директором районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Юрківською С.Ю. та старшим оперуповноваженим кримінальної міліції дітей Старокожкою А.А.

27 листопада відбулися загальношкільні батьківські збори.

30 листопада в районній олімпіаді з астрономії взяв участь Свояк Олександр, який зайняв ДРУГЕ місце і отримав право виступати на обласній олімпіаді.

Погода