Уточнення до книги О.Захаренка

 

КИРИЛЕНКО Іван Григорович
Народився в 1954 році в с.Сахнівка Корсунь-Шевченківського району Черкаської області.

До першого класу Сахнівської середньої школи поступив в 1961 році, а закінчив 10 класів у 1971 році. Іван Григорович навчався на «4» і «5». Після школи вступив до Черкаського педагогічного інституту на факультет фізики та математики. Після закінчення інституту працює вчителем фізики у Нетеребській середній школі.

Одружений, разом з дружиною виховують 2 дітей. Батько — Кириленко Григорій Прохорович. Мати — Кириленко Тетяна Григорівна.

Саме такі рядки читаємо ми на сторінці 246 в унікальній “Енциклопедії шкільного роду”, виданій у Сахнівці в 2000 році.

Доводиться лише жалкувати, що в ній упущено важливу згадку про те, що Кириленко Іван Григорович свою трудову діяльність розпочав у нашій школі, в якій працював протягом 1976-1981 років. Чудові знання та бажання вчителя працювати зробили уроки фізики в нашій школі ще більш цікавішими. Особливу увагу молодий вчитель приділив зміцненню матеріальної бази школи. Саме завдяки його наполегливості було придбано необхідне обладнання, яке до сьогоднішнього дня забезпечує вимоги навчальної програми. Оновлений кабінет фізики був визнаний найкращим у Золотоніському районі. Свідоцтво “Зразковий кабінет”, яке було видане в далекому 1978 році обласним відділом освіти, як згадка про вчителя зберігається й досі у школі.

Доводиться лише жалкувати, що Іван Григорович на сьогоднішній день припинив роботу Нетеребській середній школі. Маючи “золоті руки”, він знайшов себе в іншій сфері діяльності, але освіта не дорахувалася ще одного талановитого вчителя.

 

О.Г.Мала, вчитель-методист фізики Газета «7Я», №2, 2007 р.
Погода