Звернення Ради Золотоніської районної організації Профспілки працівників освіти і науки України

ЗВЕРНЕННЯ

з приводу подій, які відбулися в Києві на Майдані Незалежності

30 листопада 2013 року

 

Шановні українці!

Всю країну сколихнули жорстокі та неадекватні дії спецпідрозділів міліції на Майдані Незалежності в ніч на 30 листопада 2013 року, спрямовані проти мирних громадян, які вийшли висловити свою громадянську позицію.

Відсутність з боку гаранта Конституції кадрових рішень щодо посадових осіб, відповідальних за вчинений злочин, намагання органів влади залякати учасників Євромайдану, вкотре засвідчують, що влада не здатна сприймати критику, не вміє вести цивілізований рівноправний діалог з громадянами країни і готова лише до силового вирішення конфліктів.

Вважаємо, що позиція «моя хата скраю» може призвести до остаточного знищення паростків демократії в Україні, погіршити і без того нелегке становище трудящих. Президент зобов’язаний негайно звільнити з займаних посад все керівництво Міністерства внутрішніх справ, керівників міліцейських підрозділів, задіяних у розправі над мирними демонстрантами та розформувати ці підрозділи.

Ми, не залежно від своїх політичних переконань, висловлюємо свою цілковиту солідарність з українською молоддю, політичними силами та громадськими організаціями, які відстоюють нині на майданах країни наші громадянські та політичні права. Водночас ми засуджуємо будь-які прояви екстремізму.

Звертаємося до освітянської громадськості, українських профспілкових організацій, небайдужих людей із закликом стати на захист студентської молоді України, не дати вчинити розправу над учасниками акцій протесту. Закликаємо публічно проголосити свій протест проти спроб силового вирішення суспільного конфлікту. Своєю активною громадянською позицією захистити їх і себе.

Звертаємося до Президента і представників органів влади України: отямтеся, покайтеся і не вчиніть непоправного! Найбільша відповідальність за мирне розв’язання конфлікту лежить саме на вас!

Затверджене Радою Золотоніської районної організації

Профспілки працівників освіти і науки України

 (постанова від 04 грудня 2013 року №17)

Погода