Підведено підсумки районних предметних олімпіад 2018-2019 навчального року у Золотоніському районі

У ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад взяли участь 381 учень із 29 навчальних закладів району. Олімпіади проведено на базі Новодмитрівської ЗОШ І-ІІІ ступенів та відділу освіти з 16 навчальних предметів.

Команди навчальних закладів вибороли 100 призових місця.

Журі відзначили високий і достатній рівень знань учасників районних олімпіад з:

історії – Шабельниківського НВК;

англійської мови –  Пальмірської ЗОШ І-ІІІ ст., Подільського НВК;

правознавства –  Подільського НВК;

математики – Софіївського НВК, Гельмязівської ЗОШ І-ІІІ ст.,  Скориківської ЗОШ І-ІІІ ст, Зорівської ЗОШ І-ІІІ ст.;

економіки –   Вознесенської ЗОШ І-ІІІ ст.;

біології –  Благодатнівської ЗОШ І-ІІІ ст., Крупського НВК, Скориківської ЗОШ І-ІІІ ст., Піщанської ЗОШ І-ІІІ ст., Гельмязівської ЗОШ І-ІІІ ст.;

географії – Гельмязівської ЗОШ І-ІІІ ст., Благодатнівської ЗОШ І-ІІІ ст., Деньгівського НВК,  Софіївського НВК;

хімії –  Подільського НВК, Піщанської ЗОШ І-ІІІ ст.,  Пальмірської ЗОШ І-ІІІ ст., Благодатнівської ЗОШ І-ІІІ ст., Ковтунівського НВК, Новодмитрівської ЗОШ І-ІІІ ст.;

фізики –– Гельмязівської ЗОШ І-ІІІ ст., Ковтунівського НВК,Софіївського НВК;

астрономії –  Ковтунівського НВК, Б.Слобідського НВК;

української мови і літератури – Синьооківського НВК, Драбівецького НВК, Гельмязівської ЗОШ І-ІІІ ст., Зорівської ЗОШ І-ІІІ ст., Софіївського НВК;

інформаційних технологій — Благодатнівської ЗОШ І-ІІІ ступенів

інформатики – Коробівського НВК, Благодатнівської ЗОШ І-ІІІ ст.

екології – Піщанської ЗОШ І-ІІІ ст., Шабельниківського НВК, Гельмязівської ЗОШ І-ІІІ ст., Драбівецького НВК, Ковтунівського НВК,  Хрущівського НВК;

російської мови – Пальмірської ЗОШ І-ІІІ ст.;

трудового навчання – Піщанської ЗОШ І-ІІІ ст., Благодатнівської ЗОШ І-ІІІ ст.

Члени журі районних учнівських  олімпіад з навчальних предметів відмічають якісну підготовку команд-учасниць олімпіад з Гельмязівської ЗОШ І-ІІІ ступенів (15 переможців), Благодатнівської ЗОШ І-ІІІ ст. (12 переможців), Піщанської ЗОШ І-ІІІ ст. (12 переможців), Ковтунівського НВК (8 переможців), Пальмірської ЗОШ І-ІІІ ст. (6 переможців), Софіївського НВК (6 переможців)

16 закладів району матимуть своїх представників на обласних предметних олімпіадах: 8 учнів із Благодатнівської ЗОШ, по 5 учнів із Ковтунівського НВК та Софіївського НВК, 3 учні делегувала Піщанська ЗОШ І-ІІІ ст., по 2 учні – Вознесенська ЗОШ, Шабельниківський НВК, Пальмірська ЗОШ, Гельмязівська ЗОШ і Зорівська ЗОШ, по 1 учню Деньгівський НВК, Синьооківський НВК, Драбівецький НВК, Подільський НВК, Б.Слобідський НВК, Коробівський НВК та Богуславецький НВК. Зокрема наш заклад будуть представляти 12 січня на астрономії Скорик Наталія (8 клас), Власенко Сергій (9 клас), Нетудихатка Ростислав (11 клас), 15 січня з фізики та 18 січня з хімії Дивнич Максим (10 клас)

Погода