Випускник школи – лауреат Премії Верховної Ради України

20 жовтня 2011 року Верховна Рада України прийняла Постанову «Про присудження щорічної Премії Верховної Ради України педагогічним працівникам загальноосвітніх, професійно-технічних, дошкільних та позашкільних навчальних закладів» № 3955-VI

Цього року премію присуджено 27 педагогічним працівникам. Разом з дипломом та грошовою частиною Премії лауреатам вперше були вручені відповідні нагрудні знаки «Лауреат щорічної Премії Верховної Ради України педагогічним працівникам загальноосвітніх, професійно-технічних, дошкільних та позашкільних навчальних закладів».

Відповідно до Постанови, з-поміж інших, за особливі успіхи у здійсненні навчання і виховання учнів за поданням сесії Черкаської обласної ради від 24 червня 2011 року народні депутати присудили Премію Верховної Ради України й випускнику нашої школи, нині учителю історії та правознавства Литвинецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Канівського району Володимиру Васильовичу Бараннику.

Володимир Васильович Баранник народився 1967 року в с. Драбівці. Навчався в місцевій восьмирічці, а у 1982-1984 роках — у нашій Ковтунівській школі, яка була базовою середньою школою для жителів навколишніх сіл. Вищу освіту здобув у Кіровоградському державному педагогічному інституті імені О.С. Пушкіна.

Свою трудову діяльність розпочав у 1988 році вчителем історії та суспільствознавства Литвинецької школи Канівського району, де й працює нині.

Окрім безпосереднього навчально-виховного процесу вчитель  активно залучає учнів до пошуково-дослідницької роботи. У 2000 році він створив туристсько-краєзнавчий клуб «Вік». Члени клубу працюють над вивченням маловідомих сторінок історії рідного краю, вони є учасниками багатьох обласних та всеукраїнських туристсько-краєзнавчих конкурсів та експедицій, зокрема триразовими переможцями (2006, 2008, 2009 роки) і дворазовими лауреатами (2005, 2007 роки) Всеукраїнської туристсько-краєзнавчої експедиції «Краса і біль України» та переможцями Всеукраїнських етапів експедицій «Шляхами подвигу і слави», «Ми пам’ятаємо» (2010 рік).

Володимир Баранник – фіналіст обласного конкурсу «Учитель року-1995», призер обласного етапу Всеукраїнського конкурсу педагогічної майстерності «Джерело творчості» (2006 рік), неодноразовий лауреат обласної виставки передових педагогічних технологій «Освіта Черкащини». У 2009-2010 навчальному році посів третє місце в рейтингу найавторитетніших учителів області, що був складений газетою «Нова доба»

За сумлінну і плідну працю Володимир Васильович у 1995 році нагороджений Почесною грамотою Міністерства освіти України, у 2006 році – нагрудним знаком «Відмінник освіти України». Він має педагогічне звання «учитель-методист».

Володимир Васильович Баранник як делегат узяв участь у роботі ІІІ Всеукраїнського з’їзду працівників освіти 28 жовтня 2011 року, де представляв Черкаську область від позашкільних навчальних закладів.

Погода