Список учнів закладу, які відзначилися протягом 2013-2014 навчального року

Відмінники навчання

1. Мельник Вадим                         10 клас

2. Дивнич Максим                         5 клас

3. Кроха Віталій                             5 клас

4. Савицька Тетяна                       6 клас

5. Тимошенко Тетяна                  7 клас

 

Учні, які представляли село на районних змаганнях

1. Мальована Наталія         ІІІ місце (командний чемпіонат району з тенісу)

2. Мельник Вадим                 ІІІ місце (командний чемпіонат району з тенісу)

3. Строкань Віта                     І місце (чемпіонат району з шашок серед жінок)

4. Заремба Ірина                    ІV місце (командний чемпіонат району з тенісу, змагання «Найспортивніше село»)

Учні, які представляли Золотоніський район на обласних змаганнях

1. Мальована Наталія (обласна спартакіада школярів з настільного тенісу та легкої атлетики, обласна олімпіада з астрономії)

2. Дивнич Максим (обласна спартакіада школярів з шахів)

3. Ямборська Марія (обласна спартакіада школярів з шахів)

4. Строкань Віта (обласна спартакіада школярів з шашок)

5. Титаренко Інна (обласна спартакіада школярів з легкої атлетики)

Переможці та призери районної спартакіади школярів в особистому заліку

1. Мальована Наталія І місце (настільний теніс, олімпіада з фізкультури)

2. Дивнич Максим І місце (шахи)

3. Ямборська Марія ІІ місце (шахи)

4. Строкань Віта І місце (шашки)

Переможці та призери шкільних районних олімпіад та конкурсів

Прізвище учня Клас Досягнення
1 Шерстюк Аня 2 ІІІ місце (пісенний конкурс «Зорепад»)
2 Тимошенко Тетяна 7 І місце (олімпіада з фізики)
3 Строкань Владислав 8 ІІІ місце (олімпіада з англійської мови)
ІІ місце (пісенний конкурс «Зорепад»)
4 Свояк Олександр 9 І-ІІ місце (олімпіада з фізики)
5 Мельник Вадим 10 ІІІ місце (олімпіада з історії)
І місце (конкурс «Літературний жовтень»)
ІІ місце (Мала академія наук, секція історія України)
ІІІ місце (екологічний конкурс)
ІІ місце (пісенний конкурс «Зорепад»)
6 Строкань Віта 11 ІІІ місце (районний конкурс читців «Палке слово Кобзаря»)
7 Мальована Наталія 11 І місце (олімпіада з астрономії)
Погода