Підсумки ЮТ «В.Ластівка – 55»

Підбито підсумки ювілейного конкурсу «В.Ластівка – 55», який проведено федерацією шахів Черкаської області з нагоди 55-річчя від дня народження випускника Ковтунівської середньої школи Володимира Олексійовича Ластівки.

На конкурс складання шахових задач надійшло 36 задач 28 авторів з України, Росії, Литви, Польщі та Словаччини. Конкурс виявився представницьким. У ньому взяли участь багато відомих проблемістів. Перший приз завоював голова Комісії з шахової композиції Федерації шахів України, міжнародний майстер з шахів (розв’язування композицій), міжнародний майстер з шахів (складання композицій) Валерій Копил. У додатку наведено підсумки ювілейного турніру.Підсумки ЮТ В.Ластівка 55

Володимир Олексійович закінчив Ковтунівську середню школу із золотою медаллю у 1979 році. Він є членом збірної Черкаської області з розв’язування шахових композицій, неодноразовим призером чемпіонатів Черкащини. Останнім часом випробовує себе у складанні задач на кооперативний мат. Має перші відзнаки на конкурсах. За його сприяння видано ряд книг по шаховій композиції, автором яких є відомий шаховий композитор та видавець, редактор шахових відділів Олександр Дашківський.

Випускник не забуває рідну школу і сприяє її розвитку.

Колектив закладу висловлює найщиріші побажання Володимиру Олексійовичу та зичить йому нових творчих здобутків успіхів у шаховій композиції.

 

 

 

 

 

 

 

 

Погода