Ковтуняни виграли обласний конкурс

4-5 грудня 2015 року на базі комунального закладу «Черкаський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді Черкаської обласної ради» пройшов традиційний обласний конкурс на кращого знавця логічних ігрових програм.

Переможці конкурсуСвоє вміння логічно та швидко мислити продемонстрували 24 учасники, які представляли 12 команд з різних регіонів Черкащини. Конкурсанти змагалися у чотирьох номінаціях: «Сапер», «Qbeez», «Тетріс» та «Реверсі». За підсумками конкурсу командну першість впевнено завоювала команда Золотоніського районного центру технічної творчості, яка складалася із вихованців нашого закладу Максима Дивнича та Сергія Власенка. ІІ місце посіла команда станції юних техніків міста Умані, ІІІ місце – у команди Драбівського районного Будинку дитячої творчості.

Звання «Кращий знавець логічних ігрових програм» здобув Максим Дивнич, який у сумі набрав аж 760,84 балів із 800 можливих, що також є рекордом ігор. Відрив від срібного призера, минулорічного переможця склав понад 155 очок!

Слід зауважити, що багато учасників показали значно кращі результати в порівнянні з минулорічними переможцями. Але цього було замало, щоб зійти на п’єдестал.

Результат Сергія, який зайняв у особистому заліку 5 місце після двох представників Умані та Кам’янки, понад 515 очок.

У вільний від змагань час учасники конкурсу побували на екскурсії в музеї Кобзаря.

Детальніше про хід змагань розказано в презентації, вміщеній нижче, та на сайті Черкаського обласного центру науково-технічної творчості. Черкаси Логічні ігри

Згодом можна буде переглянути сюжет про ігри на каналі обласної телерадіокомпанії «Рось».

Погода