Півроку світлої пам’яті ДМИТРА ОЛЕКСАНДРОВИЧА ЛИСУНА

 

Півроку минуло з того часу, як відійшов у вічність Дмитро  Олександрович Лисун. Не віриться, ніяк не віриться, що пішов від нас великий життєлюб і працелюб, талановитий ватажок, новатор, до чиїх ідей прислухалися усі, хто прагнув, щоб наша земля жила й процвітала, віддячувала хліборобам щедрими врожаями. Усе, що він робив, – було для людей, для їхнього блага.

30 липня 2010 року відійшов за вічну межу Дмитро Олександрович Лисун, наш колега, наш побратим. Він був людиною високого громадянського обов’язку, кришталевого сумління і великої душі, сином українського села. Такою вже була його доля – невблаганна смерть поставила останню крапку на життєвій дорозі Дмитра Олександровича, довжиною у неповних 55 літ. Була та дорога нелегкою, а нерідко й тернистою, бо він завжди був першопрохідцем. Працюючи директором ПСП «Плешкані» у нелегкі часи, він відтворював та примножував тваринництво, давало хороші врожаї рослинництво, створювались нові робочі місця. Почувши, як ідуть справи у ПСП «Плешкані», громади сіл Кавраї, Каленики, Підставки та Безпальче Драбівського району вирішили приєднатися до цього господарства, спільно працювати та підтримувати соціальну сферу. Дмитро Олександрович погодився, підставив своє плече, заключив договори на оренду землі із власниками земельних паїв. Люди спочатку дивувалися тому, що розрахунки проводилися вчасно і у повному обсязі, а потім звикли до цього і повірили новому керівнику.

З Дмитром Олександровичем було легко і одночасно важко працювати. Легко тому, що була конкретна визначеність і мета. Важко – через його неспокійну вдачу, бурхливу енергію. Але всі його дії були направлені на полегшення життя людей.

Кращі риси Дмитра Олександровича Лисуна увібрали в себе його діти та дружина Людмила Іванівна. Синам – Юрію та Антону передилася батькова працьовитість, чесність, порядність та людяність. Вони не зрадили родинній хліборобській династії і допомагають матері вести величезне господарство так, як вів його Дмитро Олександрович.

Скільки б років не минуло, ми завжди будемо пам’ятати цю людину. Він житиме у наших серцях. Висловлюємо глибоке співчуття дружині Дмитра Лисуна, його синам, усім рідним і близьким.

З повагою, колишні сільські голови с.Безпальче Григорій Сморщок та с.Підставки – Григорій Романенко, сільський голова с. Каврай Василь Чорновіл.

 

Погода