Досягнення учнів Ковтунівського НВК за 2019-2020 н.р.

Власенко Сергій

ІІІ місце на Всеукраїнському конкурсі для школярів «Еко-техно 2020», який є національним етапом міжнародного конкурсу науково-технічної творчості школярів ISEF-2020

І місце у обласному та районному етапах Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України (секція «Аерофізика та космічні дослідження»)

ІІ місце у обласному етапі Всеукраїнської олімпіади з астрономії

І місце у районному етапі Всеукраїнської олімпіади з астрономії

І місце у районному етапі Всеукраїнської олімпіади з фізики

Скорик Наталія

ІІІ місце на Всеукраїнському конкурсі для школярів «Еко-техно 2020», який є національним етапом міжнародного конкурсу науково-технічної творчості школярів ISEF-2020

І місце у обласному та районному етапах Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України (секція «Астрономія та астрофізика»)

ІІ місце у районному етапі Всеукраїнської олімпіади з астрономії

І місце у обласному етапі Всеукраїнської олімпіади з астрономії

І місце у районному етапі Всеукраїнської олімпіади з фізики

Дивнич Максим

ІІІ місце в обласному та І місце в районному етапах Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН (секція «Математичне моделювання»)

І місце в обласних фінальних змаганнях з усного математичного рахунку «Прангліміне-2019»

Дзюбан Ліза

ІІ місце у районному етапі Всеукраїнської олімпіади з англійської мови

Калантай Іван

ІІІ місце у районному етапі Всеукраїнської олімпіади з англійської мови

Мірошніченко Дмитро

ІІ місце у обласному та І місце у районному етапах Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН (секція «Археологія»)

Хлипа Юлія

І місце у районному етапі та лауреат обласного етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН (секція «Літературна творчість»)

Сердюк Юлія

лауреат районного етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН (секція «Зоологія, ботаніка»)

Шерстюк Аня

лауреат І ступеня районного Фестивалю-конкурсу пісенної творчості «Зірка FEST

Вокальний дует

(Дзюбан Ліза і Шерстюк Аня)

лауреат ІІ ступеня районного Фестивалю-конкурсу пісенної творчості «Зірка FEST»

Козинець Ілона

лауреат ІІІ ступеня районного Фестивалю-конкурсу пісенної творчості «Зірка FEST»

Григоренко Вероніка

лауреат районного Фестивалю-конкурсу пісенної творчості «Зірка FEST»

Тимошенко Євгенія

лауреат районного Фестивалю-конкурсу пісенної творчості «Зірка FEST»

Свінчук Богдан

ІІ місце в 20-му відкритому чемпіонаті Черкаської області з кіокушин карате у розділі куміте серед дітей та юнаків

ІІ місце у відкритому чемпіонаті Полтавської області з кіокушин карате

Погода