Досягнення учнів Ковтунівського навчально-виховного комплексу протягом 2018-2019 навчального року

Кожен 4 учень закладу став призером змагань та конкурсів не лише школі. Нам є ким гордитись!

Нетудихатка Ростислав

Грамота народного депутата України В. Голуба за високі досягнення у навчанні та науково-дослідницькій роботі

Диплом 3 ступеня Міністерства освіти і науки України за перемогу у IV етапі Всеукраїнської олімпіади з астрономії

Диплом управління освіти і науки Черкаської обласної державної адміністрації за ІІІ місце у ІІ етапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН

І місце у районному етапі Всеукраїнської олімпіади з астрономії

І місце у районному етапі Всеукраїнської олімпіади з фізики

І місце у районному етапі Всеукраїнського  конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України

Власенко Сергій

Грамота народного депутата України В. Голуба за високі досягнення у навчанні та науково-дослідницькій роботі

Диплом 3 ступеня Міністерства освіти і науки України   за ІІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук

Диплом управління освіти і науки Черкаської обласної державної адміністрації за перемогу у IІІ етапі Малої академії наук України

ІІІ місце в обласному фізичному турнірі ЧНУ

ІІІ місце у районному етапі олімпіади з астрономії

ІІ місце у районному етапі олімпіади з фізики

І місце у районному етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України

Скорик Наталія

ІІ місце в обласному фізичному турнірі ЧНУ

ІІ місце у районному етапі Всеукраїнської олімпіади з астрономії

Подяка відділу освіти Золотоніської РДА за активну та результативну участь у І (районному) етапі Всеукраїнського  конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України

Грамота відділу освіти Золотоніської РДА за високі досягнення у творчій, дослідницькій, інноваційній діяльності та особистий внесок у піднесення іміджу Золотоніського району

Дивнич Максим

ІІ місце в обласних фінальних змаганнях з усного математичного рахунку «Прангліміне-2019»

І місце у районному етапі Всеукраїнської олімпіади з фізики

І місце у районному етапі Всеукраїнської олімпіади з хімії

Грамота відділу освіти Золотоніської РДА за високі досягнення у творчій, дослідницькій, інноваційній діяльності та особистий внесок у піднесення іміджу Золотоніського району

Близнюк Аліна

ІІ місце у районному етапі Всеукраїнського  конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН

ІІІ місце у районному етапі Всеукраїнської олімпіади з екології

Савицька Тетяна

ІІ місце у районному етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН

Кроха Віталій

ІІ місце у районному етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН

переможець районного фестивалю «Літературний жовтень – 2018»

Тимошенко Євгенія

Лауреат ІІ ступеня у відкритому районному фестивалі-конкурсі читців-декламаторів «Поетична пристань»

ІІ місце у районному етапі обласного фестивалі-конкурсі «Мистецький дивокрай Черкащини-2019» у номінації «Вокал»

Грамота Золотоніського РБДЮТ за участь у районному Фестивалі-конкурсі пісенної творчості ЗІРКА – FEST 2018

Шерстюк Аня

Лауреат районних пісенних конкурсів

Григоренко Вероніка

Грамота Золотоніського РБДЮТ за участь у районному Фестивалі-конкурсі пісенної творчості «Зірка FEST»

Свінчук Богдан

І місце в чемпіонаті Черкаської області про карате

І місце в чемпіонаті Сумської області про карате

за 3 місце у відкритому кубку Черкаської області з КІОКУШИН карате у розділі «куміте»

Участь у чемпіонатах України з карате

Грамота відділу освіти Золотоніської РДА за високі досягнення на спортивній арені та особистий внесок у піднесення іміджу Золотоніського району

Заремба Юлія

переможець районного фестивалю «Літературний жовтень – 2018»

Сердюк Юлія

Подяка відділу освіти Золотоніської РДА за активну та результативну участь у І (районному) етапі Всеукраїнського  конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України

Дзюбан Ліза

за І місце у Відкритому кубку Черкаської області з таеквон-до І.Т.Ф. у розділі «Туль»

Строкань Даша

ІІІ місце у Відкритому кубку Черкаської області з таеквон-до І.Т.Ф. у розділі «Спаринг»

Ямборський Євгеній

ІІІ місце у Відкритому кубку Черкаської області

з таеквон-до І.Т.Ф.

Шутір Іван

І місце в Кубку Черкаської області про карате

Ямборський Едуард

І місце у Відкритому кубку Черкаської області
з таеквон-до І.Т.Ф. у розділ «Спаринг»

ІІ місце в районному етапі очно-заочного екологічного конкурсу «Новорічна композиція»

Погода