Наше село сьогодні

У Ковтунівському НВК намагались відродити СРСР (за словами сільського голови)

Повернути історію назад закликали запрошення, які були розповсюджені в Ковтунах та Мицалівці від імені міфічної ініціативної групи, зміст якого наведено нижче.

Читати далі »

У Ковтунах відбулися цікаві змагання

Цьогорічний чемпіонат села по настільному тенісу, турнір, присвячений пам’яті кавалера трьох орденів Слави А.Л.Дерев’янка, що проводився в Ковтунах, був п’ятнадцятим за ліком. Рідко знайти подібного роду традиційні змагання, мабуть, не лише в нашому районі. Цього разу організатори змагань дещо змінили формат проведення змагань, віддавши перевагу не чисельності учасників, як це було в попередні рази, а, зібравши своїх найсильніших гравців села, запросили до себе в гості найсильніших тенісистів Золотоніщини.

Читати далі »

Наріжний камінь для Ковтунівської церкви привезли зі священної гори Афон

Ковтунівська церкваБільше 65 років у Ковтунах не було свого храму. Лишена великі свята біля сільської ради збирався люд і місцевий священик проводив богослужіння під відкритим небом. 25 листопада 2012 року владика Софроній освятив новозбудовану Покровську церкву. Меценатом і натхненником став Олександр Андрієнко, мати якого родом з Ковтунів. Біля величної споруди збудована дзвіниця. У ній шість вилитих з міді дзвонів. До речі, справжні дзвони є лише у декількох храмах нашого району.

Читати далі »

У Ковтунах освячено Покровський храм

Остання неділя листопада 2012 року займе достойнее місце в літописі Ковтунів. Цього дня Митрополит Черкаський і Канівський Софроній разом із секретарем Черкаської єпархії протоієреєм Василем Вознюком, благочинним Золотоніського округу протоієреєм Ярославом Іванусою, а також священиками навколишніх сіл звершив освячення престолу та церковних приналежностей і першу Божественну літургію у новозбудованній церкві села.

Читати далі »

В Ковтунах та Мицалівці відзначили день села


26 червня відбулося святкування Дня сіл, які належать до Ковтунівської сільської ради. Захід проводився за сприяння приватного підприємства «Золотоніська птахофабрика».


Читати далі »

ПП «Золотоніська птахофабрика» пропонує свої умови

 

ШАНОВНІ ВЛАСНИКИ ПАЇВ

(КОВТУНИ, МИЦАЛІВКА)

ПП «Золотоніська птахофабрика» с. Ковтуни, пропонує на вигідних умовах взяти в оренду землю. Під час підписання договору пайовик
Читати далі »

Списки телефонів (Мицалівка)

 


 

Читати далі »

Списки телефонів (Ковтуни)

 


Читати далі »

Визначені переможці змагань

 

6 лютого відбувся чемпіонат села Ковтуни по настільному тенісу. Змагання, які проводяться з 2000 року, завжди викликали підвищений інтерес особливо серед учнів та випускників

Читати далі »

А в Ковтунах і Мицалівці без особливих плюсів

 

Стали відомими деякі статистичні дані 2009 року. Не можуть не радувати повідомлення про те, що у минулому році українці побили рекорд народжуваності за часи незалежності. В Україні народилося близько 530 тисяч дітей, що є найвищим показником народжуваності за останні 18 років. Тенденція до поліпшення демографічної ситуації є стійкою впродовж кількох минулих років. Якщо вірити пресі, то у 2008 році кількість новонароджених була на 8% більшою за попередній рік та майже на 36% — від 2001-го. Найбільший рівень народжуваності зафіксовано у Львівській, Донецькій і
Читати далі »

Погода