Місцеве самоврядування

ПЕРСПЕКТИВНИЙ ПЛАН ФОРМУВАННЯ ТЕРИТОРІЙ ГРОМАД Золотоніського району

Витяг із додатку до рішення обласної ради від 25.06.2015 № 41-1/VI (в редакції рішення обласної ради від 22.11.2018 № 26-41/VII)

№ з/п Назва територіальної громади Назва населеного пункту -адміністративного центру територіальної громади Назва існуючої сільської ради, яка входить до території об’єднаної громади
1 Гельмязівська с.Гельмязів Гельмязівська, Богданівська, Броварківська, Калениківська
2 Вознесенська с.Вознесенське Вознесенська, Богуславецька, Кривоносівська, Лукашівська, Привітненська, Синьооківська
3 Деньгівська с.Деньги Деньгівська, Благодатнівська
4 Зорівська с.Зорівка Зорівська, Богданівська, Вершино-Згарська, Мехедівська
5 Кропивнянська с.Кропивна Кропивнянська, Крупська
6 Новодмитрівська с.Нова Дмитрівка Новодмитрівська, Антипівська, Вільхівська, Дмитрівська, Домантівська, Драбовецька, Ковтунівська, Коробівська, Подільська, Скориківська
7 Піщанська с.Піщане Піщанська, Бубнівсько-Слобідська, Гладківщинська, Коврайська Друга, Софіївська, Шабельниківська
8 Плешканівська с.Плешкані Плешканівська, Коврайська, Підставківська, Беспальчівська

Про життя громади Ковтуніської сільської ради на порталі Золотоніського району

Сьогодні значно зростає соціальна роль глобальної мережі Інтернет. Постійне використання інформаційних електронних ресурсів стає необхідністю в усіх галузях людської діяльності. Свого часу автором було порушено питання про необхідність створення сайту, на якому можна було б читати матеріали, що висвітлюють життя територіальних громад Золотоніщини. Більше року тому сподівання були перевершені, оскільки появився Офіційний портал Золотоніського району http://zolorayon.gov.ua/, що був створений з метою забезпечення права жителів району на одержання достовірної, об’єктивної і повної інформації щодо роботи органів і посадових осіб місцевого самоврядування. Він складається з офіційних сайтів Золотоніської РДА, Золотоніської районної ради та сільських рад Золотоніщини. За своїм обсягом це досить великий інтернет-ресурс, який за належного наповнення може стати найбільш важливим інформаційним джерелом нашого краю.

На сьогодні, на жаль, ще багато «білих плям» на порталі. Чимало веб-сторінок залишаються незаповненими.

Проте деякі матеріали з життя територіальної громади Ковтунівської сільської ради можна знайти за посиланням http://kovtunivsk.zolorayon.gov.ua/. Сайт сільської ради оформлений у формі сайту-візитки. Особливо зручно переглядати на ньому розміщені фотогалереї.

Поряд із відвідуванням сайту нашого закладу є можливість переглядати інформацію на порталі Золотоніщини.

У Ковтунах відбулися збори громадян

Вони пройшли 15 лютого у залі засідань сільської ради.

Основні питання зборів – звіт сільського голови Святослава Строканя та доповідь про роботу дільничного інспектора міліції Сергія Вакули. В цілому роботу сільського голови визнали задовільною. Мешканців Ковтунів найбільше цікавили питання автобусного сполучення, підвезення дітей із Мицалівки до Ковтунівського НВК, ремонт сільських доріг та правопорядок. Незважаючи на дискусійність окремих питань, у залі панувала досить спокійна атмосфера. На сходці були присутні заступник голови районної ради Валентина Ярош та депутат районної ради Іван Малий, які залюбки спілкувалися з жителями села, відповідали на запитання.

Щоправда, на таких зустрічах хотілося б бачити більше людей, відчувати зацікавленість і активність громади.

«Вісник Золотоніщини», 17.02.2012

СПИСОК членів виконавчого комітету Ковтунівської сільської ради VІ скликання

Читати далі »

Голова Ковтунівської сільської ради

 

СТРОКАНЬ

Святослав Іванович

Читати далі »

Вибори в селі

 

Результати виборів голови сіл Ковтуни та Мицалівка


Читати далі »

Погода