Місцеве самоврядування

Про життя громади Ковтуніської сільської ради на порталі Золотоніського району

Сьогодні значно зростає соціальна роль глобальної мережі Інтернет. Постійне використання інформаційних електронних ресурсів стає необхідністю в усіх галузях людської діяльності. Свого часу автором було порушено питання про необхідність створення сайту, на якому можна було б читати матеріали, що висвітлюють життя територіальних громад Золотоніщини. Більше року тому сподівання були перевершені, оскільки появився Офіційний портал Золотоніського району http://zolorayon.gov.ua/, що був створений з метою забезпечення права жителів району на одержання достовірної, об’єктивної і повної інформації щодо роботи органів і посадових осіб місцевого самоврядування. Він складається з офіційних сайтів Золотоніської РДА, Золотоніської районної ради та сільських рад Золотоніщини. За своїм обсягом це досить великий інтернет-ресурс, який за належного наповнення може стати найбільш важливим інформаційним джерелом нашого краю.

На сьогодні, на жаль, ще багато «білих плям» на порталі. Чимало веб-сторінок залишаються незаповненими.

Проте деякі матеріали з життя територіальної громади Ковтунівської сільської ради можна знайти за посиланням http://kovtunivsk.zolorayon.gov.ua/. Сайт сільської ради оформлений у формі сайту-візитки. Особливо зручно переглядати на ньому розміщені фотогалереї.

Поряд із відвідуванням сайту нашого закладу є можливість переглядати інформацію на порталі Золотоніщини.

У Ковтунах відбулися збори громадян

Вони пройшли 15 лютого у залі засідань сільської ради.

Основні питання зборів – звіт сільського голови Святослава Строканя та доповідь про роботу дільничного інспектора міліції Сергія Вакули. В цілому роботу сільського голови визнали задовільною. Мешканців Ковтунів найбільше цікавили питання автобусного сполучення, підвезення дітей із Мицалівки до Ковтунівського НВК, ремонт сільських доріг та правопорядок. Незважаючи на дискусійність окремих питань, у залі панувала досить спокійна атмосфера. На сходці були присутні заступник голови районної ради Валентина Ярош та депутат районної ради Іван Малий, які залюбки спілкувалися з жителями села, відповідали на запитання.

Щоправда, на таких зустрічах хотілося б бачити більше людей, відчувати зацікавленість і активність громади.

«Вісник Золотоніщини», 17.02.2012

СПИСОК членів виконавчого комітету Ковтунівської сільської ради VІ скликання

Читати далі »

Голова Ковтунівської сільської ради

 

СТРОКАНЬ

Святослав Іванович

Читати далі »

Вибори в селі

 

Результати виборів голови сіл Ковтуни та Мицалівка


Читати далі »

Погода