Сторінка директора

Подяка за участь в фестивалі

Підготовка до районного фестивалю-конкурсу дитячої художньої творчості «Мистецький дивокрай Черкащини» відбувалась за складних умов, оскільки через карантинні заходи довелось припиняти навчальний процес. Та й хвороби серед учнів здебільшого випали на період, коли доводилось надолужувати пропущене. Проте не зважаючи на складнощі, вдалось істотно збільшити коло учасників у порівнянні з попередніми роками. Це сталось насамперед завдяки педагогу-організатору Рудь М.М., яка виступила і сценаристом, і режисером заходу, який одержав схвальну оцінку представників відділу освіти.

Читати далі »

Результати участі учнів Ковтунівського НВК в районних предметних олімпіадах 2015-2016 навчального року

 

Дата Предмет Клас Прізвище учня Місце Учасників
08.11 Мовний конкурс ім.Т.Шевченка 7 Дивнич Максим 6 6
15.11 Фізика 7 Дивнич Максим 2 6
15.11 Фізика 11 Свояк Олександр 3 8
22.11 Біологія 11 Скорик Анна 9-10 10
22.11 Біологія 9 Тимошенко Тетяна 13 14
22.11 Біологія 8 Нетудихатка Ростислав 3 15
28.11 Математика 7 Дивнич Максим 3 12
28.11 Математика 8 Близнюк Аліна 3 17
29.11 Укр мова 8 Нетудихатка Ростислав 5 8
29.11 Укр мова 11 Заремба Ірина 10 17
20.12 Астрономія 9 Тимошенко Тетяна 3 2
20.12 Астрономія 11 Свояк Олександр 1 4

 

Червоним кольором виділено учасників, результати яких відповідають вимогам до призових місць.

Хай береже Вас Бог!

Ковтунівські обереги для учасників АТОНапередодні новорічно-різвяних свят учнями Ковтунівського навчально-виховного комплексу виготовлено обереги захисникам України, які було освячено в Покровській церкві села. Це не перша подібна справа наших школярів. Раніше під час тимчасового перебування у відпустці учасника АТО Свінчука І.В. роботи учнів з найкращими побажаннями помандрували в сторону Донецька.

Приємно відмітити, що ідея виготовлення оберегів у закладі виникла раніше, ніж про неї заговорили в періодичних виданнях та органах управління освітою. Ініціативна група учнів проявила особливу активність. На шкільних перервах можна було побачити за вишивкою і молодших, і найстарших, і дівчат, і хлопців. Всіх об’єднала спільна справа, хоч навички вишивання були далеко не в кожного.

Ми віримо, що виготовлені обереги принесуть душевний спокій нашим захисникам, зігріють їх нашим теплом, вбережуть їх у справедливій війні за цілісність нашої держави.

Всіх об’єднала спільна справа

Всіх об’єднала спільна справа

Обереги освячено в Покровській церкві села

Обереги освячено в Покровській церкві села

Перший магістр у закладі

Мельник В.В.Новорічний подарунок зробила собі та оточуючим вчитель англійської мови Вікторія Василівна Мельник, здобувши в останні дні 2014 року кваліфікацію магістра філології. Вона стала першою серед вчителів закладу із таким званням.

Позаду в неї залишились роки навчання в Черкаському національному університеті імені Богдана Хмельницького. Вони були непростими, оскільки дійсно непросто навчатись після закінчення малокомплектної сільської школи у вищій школі. Сам вступ за спеціальністю «Англійська мова» був досить проблематичним, оскільки вчителів даного профілю так бракувало закладу. Надзвичайно важливий предмет протягом значного періоду викладали нефахівці. Наслідки цього відчували багато випускників, які продовжували навчання після школи.

Колектив закладу вітає Вікторію Василівну із здобуттям кваліфікації магістра.

Рейтингова оцінка роботи освітніх закладів Золотоніського раону

Оцінка роботи освітніх закладів, на на нашу думку, навряд чи може бути об’єктивною, оскілька результати роботи залежать від назвичайно великої кількості факторів. Можна порівнювати окремі напрямки роботи. Але і в цьому випадку виставляти місця закладам так як це існує в спортивних змаганнях – задум досить сумнівний.

Переробивши значну кількість показників спірного Положення про національну систему рейтингового оцінювання загальноосвітніх навчальних закладів, відділ освіти Золотоніської райдержадміністрації опублікував рейтинги навчальних закладів Золотоніщини. Лідерами «перегонів» стали Пальмірська ЗОШ, Чапаєвська ЗОШ та Каврайський НВК. Наш заклад у загальному рейтингу займає 11 місце із 35 закладів. Серед 26 навчально-виховних комплексів ми посідаємо 6-7 місця.

Рейтинг підсумок 2014

Відповідь заступника Міністра освіти України на запит директора закладу про потребу внесення змін в Положення про індивідуальну форму навчання

Як відомо, оплата праці за уроки та індивідуальне навчання педагогічних працівників здійснюється відповідно до тарифікації. У навчальне навантаження вчителя включаються години, передбачені на півріччя навчальним планом на групові та індивідуальні консультації.

Читати далі »

Тези виступу вчителя закладу Малої О.Г. на районній серпневій конференції вчителів

Зайве говорити, що освіта переживає далеко не кращі часи. Затіяні реформи породили хаос у тій сфері діяльності, де особливо потрібна послідовність і виваженість дій.

Читати далі »

Шахи – це особливий світ

З минулого року в Україні стало більше на одне свято. Відповідно до постанови Верховної Ради 20 липня проголошено Днем шахів в Україні. Багато в кого може виникнути питання: «А це ще для чого?». Як зазначили наші законодавці — свято шахів в Україні встановлене в зв’язку з вагомими досягненнями українських шахістів на міжнародному рівні та для привернення уваги суспільства, органів державної влади, громадськості до шахів, як високоінтелектуального, доступного і наймасовішого виду спорту, забезпечення державної підтримки і розвитку шахів, примноження потенціалу та популяризації шахів серед молоді.

Читати далі »

Що потрібно знати про порядок перебування дітей у нічний час

Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо порядку перебування дітей у закладах, у яких провадиться діяльність у сфері розваг, або закладах громадського харчування у нічний час» від 16.05.2013 № 243-VII вносить суттєві зміни в режим дня багатьох неповнолітніх.

Читати далі »

Роботи наших вчителів відмічено на обласному конкурсі

Із 1 березня по 19 квітня 2013 року на базі Черкаського обласного інституту післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради у рамках виставки «Освіта Черкащини – 2013» відбувся конкурс на кращу серію цифрових ресурсів.

Читати далі »

Погода