Школа

Випускники Ковтунівської середньої школи 1966 року (11 клас)

  1. нтипович Ніна Миколаївна
  2. Близнюк Ольга Антонівна
  3. Буряк Віра Андріївна
  4. Горбань Валентина Тимофіївна
  5. Заруба Марія Сергіївна
  6. Зоря Андрій  Володимирович
  7. Козинець Василь Федорович
  8. Козинець Василь Іванович
  9. Кара Ганна Володимирівна
  10. Карий Валентин Іванович
  11. Кодинець Любов Іванівна
  12. Ластівка Василь Григорович
  13. Ластівка Ганна Олександрівна
  14. Мархоцький Михайло Мит.
  15. Макота Микола Ігорович
  16. Передерій Ганна Петрівна
  17. Передерій Василь Олексійович
  18. Прядун Ганна Іванівна
  19. Пономаренко Надія Іванівна
  20. Побігайло Анатолій Іванович
  21. Риченко Микола Іванович
  22. Соколенко Ганна Василівна
  23. Строкань Ольга Петрівна
  24. Свояк Надія Іванівна
  25. Скорик Анатолій Іванович
  26. Ткаченко Ніна Іванівна
  27. Фурт Катерина Федорівна
  28. Шеремет Анатолій Іванович
  29. Шевчук Василь Михайлович
  30. Яковенко Андрій Васильович

Класний керівник Курило І.М.

Читати далі »

Випускники Ковтунівської середньої школи 1966 року (10 клас)

 

Читати далі »

Випускники Ковтунівської середньої школи 1965 року

Читати далі »

Випускники Ковтунівської середньої школи 1964 року

Класний керівник Козловська О.І.

  1. Капля Григорій Тимофійович
  2. Кондратенко Григорій Іванович
  3. Кондратенко Олексій Іванович
  4. Кононець Олексій Іванович
  5. Минець Параска Григорівна
  6. Морква Ганна Олександрівна
  7. Ілляшенко Любов Андріївна
  8. Ридченко Ганна Сергіївна
  9. Сусла Олексій Іванович
  10. Федина Василь Іванович
  11. Назаренко Микола Павлович
  12. Кононенко Тетяна Іванівна
  13. Костогриз Антоніна Григорівна
  14. Білойваненко Євдокія Григорівна
  15. Коваленко Микола Михайлович
  16. Козак Антоніна Олексіївна
  17. Кроха Марія Дмитрівна
  18. Гринець Надія Арсенівна
  19. Тараненко Микола Йосипович
  20. Кузьменко Олександр Михайлович
  21. Гончаренко Петро Григорович
  22. Строкань Ганна Григорівна
  23. Яковенко Валентина Іванівна
  24. Шарапа Михайло Дмитрович
  25. Кроха Ольга Василівна
  26. Заруба Поліна Яківна
  27. Небилиця Ганна Кузьмівна
  28. Соколенко Ганна Іванівна
  29. Підгорна Зінаїда Дмитрівна

Читати далі »

Випускники Ковтунівської середньої школи 1962 року

Класний керівник: Теницька В.І.

  1. Власенко Василь Іванович
  2. Власенко Світлана Степанівна
  3. Воловик Іван Григорович
  4. Дзюбло Андрій Іванович
  5. Зоря Ніна Володимирівна
  6. Карий Іван Іванович
  7. Каневський Михайло Никифорович
  8. Ластівка Григорій Олександрович
  9. Лівий Іван Антонович
  10. Недолуга Олександр Миколайович
  11. Сурухан Євдокія Михайлівна
  12. Яковенко Ольга
  13. Горошинський Василь Семенович
  14. Кроха Григорій Дмитрович

Читати далі »

Випускники Ковтунівської середньої школи 1961 року

Класний керівник Скорик І.В.

  1. Артюшенко Ніна Іванівна
  2. Антипович Микола Михайлович
  3. Горбань Ніна Василівна
  4. Горбань Валентина Петрівна
  5. Дзюбло Галина Дмитрівна
  6. Дядюха Надія Андріївна
  7. Довженко Олена Левківна
  8. Заруба Катерина Павлівна
  9. Калина Марія Дмитрівна
  10. Козлова Лариса Павлівна
  11. Козловський Іван Максимович
  12. Ковтуненко Іван Іванович
  13. Кононенко Іван Іванович
  14. Костогриз Володимир Михайлович
  15. Лівий Григорій Антонович
  16. Мархоцька Раїса Петрівна
  17. Носенко Валентина Остапівна
  18. Несторенко Наталка Герасимівна
  19. Петренко Михайло Павлович
  20. Передерій Микола Петрович
  21. Скорик Андрій Андрійович
  22. Стоян Наталка Григорівна
  23. Строкань Антоніна Григорівна
  24. Сергієнко Антонина Андріївна
  25. Телюра Іван Миколайович
  26. Ткаченко Марія Григорівна
  27. Ткаченко Олексій Ігорович
  28. Хорошун Надія Опанасівна
  29. Шарапа Василь Васильович
  30. Шульга Василь Васильович
  31. Ямборський Василь Лаврентійович
  32. Яковенко Леонід Іванович

Читати далі »

Випускники Ковтунівської середньої школи 1960 року

Класні керівники: Легкоступ М.М., Гай Ф.Н.

  1. Артюшенко Григорій Степанович
  2. Вакула Ганна Федорівна
  3. Волоша Ольга Федорівна
  4. Галат Василь Якович
  5. Дядюха Ольга Миколаївна
  6. Заруба Катерина Михайлівна
  7. Заруба Олексій Павлович
  8. Коваленко Ганна Дем’янівна
  9. Кузьменко Анатолій Павлович
  10. Мархоцький Іван Іванович
  11. Минець Катерина Василівна
  12. Мірошніченко Катерина Василівна
  13. Мірошніченко Ольга Василівна
  14. Піскун Петро Миколайович
  15. Пипка Григорій Іванович
  16. Пушкарівська Людмила Федорівна
  17. Рябова Ганна Петрівна
  18. Сидоренко Ніна Олексіївна
  19. Теницький Олексій Григорович
  20. Хорошун Василь Іванович
  21. Ярош Дмитро Прокопович
  22. Артеменко Анатолій Олексійович
  23. Артюшенко Поліна Василівна
  24. Горбань Олексій Микитович
  25. Доценко Лена Олександрівна
  26. Дзюбло Олексій Андрійович
  27. Зоря Павло Петрович
  28. Курило Ольга Євгентіївна
  29. Левченко Іван Петрович
  30. Павлюченко Григорій Петрович
  31. Пономаренко Марія Іванівна
  32. Павлюченко Іван Васильович
  33. Строкань Григорій Павлович
  34. Соколенко Іван Григорович
  35. Свояк Ганна Трохимівна
  36. Трохименко Василь Олександрович
  37. Трохименко Віра Олександрівна
  38. Фурса Марія Костянтинівна
  39. Хорошун Ольга Іванівна
  40. Харь Петро Іванович

Читати далі »

Випускники Ковтунівської середньої школи 1959 року

Класні керівники Олексієнко В. І., Скорик І. В.

  1. Баранник Яків Петрович
  2. Вакула Григорій Степанович
  3. Вакула Василь Савич
  4. Дерев’янко Ольга Володимирівна
  5. Довженко Ганна Леонтіївна
  6. Кроха Ганна Василівна
  7. Дзюбло Іван Дмитрович
  8. Кроха Надія Дмитрівна
  9. Костогриз Григорій Михайлович
  10. Макаровський Іван Юхимович
  11. Коробова Луїза Георгіївна
  12. Макота Микола Павлович
  13. Мархоцька Тамара Павлівна
  14. Неділько Анатолій Васильович
  15. Свояк Олександра Семенівна
  16. Соколенко Яків Михайлович
  17. Скорик Людмила Сергіївна
  18. Свояк Іван Іванович
  19. Юхимець Михайло Махтейович
  20. Фурт Зіна Миколаївна
  21. Федина Василь Олександрович
  22. Чичкань Зінаїда Миколаївна
  23. Яковенко Варвара Федорівна
  24. Антипович Параска Павлівна
  25. Артеменко Ганна Юхимівна
  26. Бодескуль Ніна Федорівна
  27. Бульда Василь Павлович
  28. Грінько Олексій Петрович
  29. Дзюбло Дмитро Андрійович
  30. Єрмаков Олексій Григорович
  31. Жуковська Марія Іванівна
  32. Каневський Федір Іванович
  33. Мазур Ліда Іванівна
  34. Мордач Іван Андрійович
  35. Письяуков Василь Павлович
  36. Строкань Катерина Григорівна
  37. Сусла Василь Олександрович
  38. Товстоляк Ганна Іванівна
  39. Тараненко Іван Михайлович
  40. Фьодорова Валентина Семенівна
  41. Хорошун Микола Васильович
  42. Ямборський Михайло Лаврентійович
  43. Легкоступ Ольга Миколаївна
  44. Кроха Іван Пилипович

Читати далі »

Випускники Ковтунівської середньої школи 1958 року

Класний керівник Береза (Теницька ) В. І.

  1. Грінько Микола Лукович
  2. Дзюбло Ніна Яківна
  3. Карнух Іван Мартинович
  4. Клименко Микола Кузьмович
  5. Кроха Антонина Дмитрівна
  6. Козловська Антонина Пилипівна
  7. Ковтуненко Валентина Іванівна
  8. Лоєнко Михайло Антонович
  9. Носенко  Ганна Кирилівна
  10. Павлюченко Ольга Федорівна
  11. Присівко Марфа Григорівна
  12. Свояк Михайло Трохимович
  13. Соколенко Петро Михайлович
  14. Соколенко Ніна Григорівна
  15. Строкань Іван Іванович
  16. Ткаченко Іван Григорович
  17. Теницька Марія Миколаївна
  18. Харь Володимир Михайлович
  19. Чумак Михайло Семенович
  20. Балута Ганна Савівна
  21. Василенко Ганна Прокопівна
  22. Гладкий Віталій Дмитрович
  23. Горенич Ніна Іванівна
  24. Зоря Ольга Федотівна
  25. Заєць Анатолій Іванович
  26. Курило Михайло Гаврилович
  27. Рябова Раїса Петрівна
  28. Сукач Анатолій Гаврилович
  29. Соколенко Микола Олексійович
  30. Соколенко Зіна Яківна
  31. Стоян Катерина Григорівна
  32. Хлипа Люба Махтеївна
  33. Хабло Ольга Михайлівна
  34. Свояк Іван Григорович

Екстернат: Баньков Володимир Константинович, 1935 року народження

Читати далі »

Випускники Ковтунівської середньої школи 1957 року

Класні керівники Гай Ф.Н., Скорик І.В.

  1. Барабаш Ніна Іванівна
  2. Баранник Олександра Петрівна
  3. Баранник Василь Іванович
  4. Бован Ганна Сергіївна
  5. Бульда Микола Іванович
  6. Гринець Анатолій Опанасович
  7. Гринець Олександра Кіндратівна
  8. Горбань Луїза Петрівна
  9. Доценко Володимир Олександрович
  10. Доценко Микола Олександрович
  11. Дядюшенко Ольга Василівна
  12. Заруба Іван Якович
  13. Зоря Олександра Петрівна
  14. Костогриз Палажка Федорівна
  15. Калина Ольга Дмитрівна
  16. Кроха Явдокія Трохимівна
  17. Коляда Олександр Сергійович
  18. Макаровська Ольга Юхимівна
  19. Макота Явдокія Павлівна
  20. Недолуга Володимир Миколайович
  21. Пиріг Микола Васильович
  22. Пономаренко Микола Іванович
  23. Побігайло Василь Корнійович
  24. Соколенко Марфа Григорівна
  25. Соколенко Петро Андрійович
  26. Трощин Володимир Григорович
  27. Хлипа Анатолій Махтейович
  28. Близнюк Ганна Антонівна
  29. Вакула Сергій Федорович
  30. Василенко Микола Семенович
  31. Гладкий Микола Стефанович
  32. Гладка Ганна Антонівна
  33. Горбань Василь Іванович
  34. Дорошенко Катерина Карпівна
  35. Коваленко Григорій Григорович
  36. Козловська Валентина Іванівна
  37. Лісун Микола Степанович
  38. Мороз Олександра Олексіївна
  39. Павлюченко Ганна Павлівна
  40. Свояк Ганна Йосипівна
  41. Соколенко Ганна Юхимівна
  42. Соколенко Люба Олексіївна
  43. Соколенко Тамара Григорівна
  44. Строкань Іван Павлович
  45. Строкань Раїса Григорівна
  46. Тарановський Олександр Михайлович
  47. Хар Василь Іванович
  48. Шарапа Поліна Миколаївна
  49. Шарапа Микола Миколайович
  50. Яковенко Ганна Марківна
  51. Бульда Степан Пилипович

Читати далі »

Погода