Школа

Батьківський комітет

 

Мірошніченко Олена Констянтинівна

Сердюк Вікторія Анатоліївна

Дзюбан Наталія Миколаївна

Шеремет Любов Анатоліївна

Тимошенко Ольга Михайлівна

Пашкевич Галина Анатоліївна

Нетудихатка Оксана Володимирівна

Титаренко Валентина Андріївна

Сердюк Алла Василівна

Самійленко Тетяна Петрівна

Кроха Валентина Василівна

 

Наталія Скорик та Власенко Сергій – переможці III етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з астрономії

Блискуче виступили на обласній олімпіаді з астрономії Наталія Скорик (9 клас) та Сергій Власенко (10 клас), зайнявши відповідно перше та друге місця серед учасників до 10 класу включно.

Список переможців олімпіади наведено в таблицях:

Читати далі »

Максим Дивнич – переможець обласного фіналу Всеукраїнських змагань з усного математичного рахунку

Максим Дивнич та методист Черкаського ОІПОПП О.М.Козлова

11 січня 2020 року в Черкасах на базі Черкаської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №17 Черкаської міської ради проведено обласний фінал Всеукраїнських змагань з усного математичного рахунку в режимі он-лайн Прангліміне для переможців І-ІІІ он-лайн етапів Національного чемпіонату з усного математичного рахунку.

Слід зауважити, що у цьому році до обласного фіналу потрапили учасники із таких районів, як Христинівський, Золотоніський, Монастирищенський, Черкаський, та міст Черкаси, Умань, Сміла.

Читати далі »

Семінар з безпеки систем газопостачання

Під час опалювального періоду в закладах соціально-культурної сфери, зокрема, освіти зростає ймовірність виникнення нещасних випадків, аварій, пожеж, у тому числі під час експлуатації котелень, газовикористовуючого обладнання та нагрівальних електричних приладів.

Ткаченко В.М. (на фото ліворуч) робить огляд теплогенераторної
Читати далі »

Інформація про електронні бібліотеки

Державна науково – педагогічна бібліотека імені В.О.Сухомлинського

Бібліотечний інформаційно – освітній портал

Державна бібліотека України для дітей

Бібліотеки світу

Бібліотека Конгресу США

Національна бібліотека України ім. Вернадського

Наукова бібліотека НаУКМА

Національна парламентська бібліотека України

Державна науково-технічна бібліотека України

Бібліотеки України в Інтернеті

Богдан Свінчук – срібний призер чемпіонату Черкаської області

20-й відкритий чемпіонат Черкаської області з кіокушин карате у розділі куміте серед дітей та юнаків відбувся 26-27 жовтня 2019 року у приміщенні спортзалу ЗОШ № 30

Читати далі »

Малий Олександр Іванович

 

Народився 02 жовтня 1987 р. в с. Ковтуни.

Випускник школи 2004 року.

Протягом 2004 – 2010 років навчався в Черкаському національному університеті (фізичний факультет). Отримав диплом бакалавра з відзнакою (2008), диплом магістра за спеціальністю фізичне матеріалознавство (2010)

З січня 2009 року – аспірант Наньянгського Технологічного Університету (Сінгапур).

Має ступінь доктора філософії (2013).

Читати далі »

Випускники 2019 року

  1. Биковець Владислав Андрійович
  2. Близнюк Аліна Григорівна
  3. Єременко Руслан Олегович
  4. Москаленко Наталія Анатоліївна
  5. Нетудихатка Ростислав Володимирович
  6. Пашкевич Анжела Михайлівна
  7. Савицька Тетяна Михайлівна
  8. Сердюк Яна Володимирівна
  9. Яковенко Анастасія Ігорівна

Досягнення учнів Ковтунівського навчально-виховного комплексу протягом 2018-2019 навчального року

Кожен 4 учень закладу став призером змагань та конкурсів не лише школі. Нам є ким гордитись!

Нетудихатка Ростислав

Грамота народного депутата України В. Голуба за високі досягнення у навчанні та науково-дослідницькій роботі

Диплом 3 ступеня Міністерства освіти і науки України за перемогу у IV етапі Всеукраїнської олімпіади з астрономії

Диплом управління освіти і науки Черкаської обласної державної адміністрації за ІІІ місце у ІІ етапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН

І місце у районному етапі Всеукраїнської олімпіади з астрономії

І місце у районному етапі Всеукраїнської олімпіади з фізики

І місце у районному етапі Всеукраїнського  конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України

Власенко Сергій

Грамота народного депутата України В. Голуба за високі досягнення у навчанні та науково-дослідницькій роботі

Диплом 3 ступеня Міністерства освіти і науки України   за ІІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук

Диплом управління освіти і науки Черкаської обласної державної адміністрації за перемогу у IІІ етапі Малої академії наук України

ІІІ місце в обласному фізичному турнірі ЧНУ

ІІІ місце у районному етапі олімпіади з астрономії

ІІ місце у районному етапі олімпіади з фізики

І місце у районному етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України

Скорик Наталія

ІІ місце в обласному фізичному турнірі ЧНУ

ІІ місце у районному етапі Всеукраїнської олімпіади з астрономії

Подяка відділу освіти Золотоніської РДА за активну та результативну участь у І (районному) етапі Всеукраїнського  конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України

Грамота відділу освіти Золотоніської РДА за високі досягнення у творчій, дослідницькій, інноваційній діяльності та особистий внесок у піднесення іміджу Золотоніського району

Дивнич Максим

ІІ місце в обласних фінальних змаганнях з усного математичного рахунку «Прангліміне-2019»

І місце у районному етапі Всеукраїнської олімпіади з фізики

І місце у районному етапі Всеукраїнської олімпіади з хімії

Грамота відділу освіти Золотоніської РДА за високі досягнення у творчій, дослідницькій, інноваційній діяльності та особистий внесок у піднесення іміджу Золотоніського району

Близнюк Аліна

ІІ місце у районному етапі Всеукраїнського  конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН

ІІІ місце у районному етапі Всеукраїнської олімпіади з екології

Савицька Тетяна

ІІ місце у районному етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН

Кроха Віталій

ІІ місце у районному етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН

переможець районного фестивалю «Літературний жовтень – 2018»

Тимошенко Євгенія

Лауреат ІІ ступеня у відкритому районному фестивалі-конкурсі читців-декламаторів «Поетична пристань»

ІІ місце у районному етапі обласного фестивалі-конкурсі «Мистецький дивокрай Черкащини-2019» у номінації «Вокал»

Грамота Золотоніського РБДЮТ за участь у районному Фестивалі-конкурсі пісенної творчості ЗІРКА – FEST 2018

Шерстюк Аня

Лауреат районних пісенних конкурсів

Григоренко Вероніка

Грамота Золотоніського РБДЮТ за участь у районному Фестивалі-конкурсі пісенної творчості «Зірка FEST»

Свінчук Богдан

І місце в чемпіонаті Черкаської області про карате

І місце в чемпіонаті Сумської області про карате

за 3 місце у відкритому кубку Черкаської області з КІОКУШИН карате у розділі «куміте»

Участь у чемпіонатах України з карате

Грамота відділу освіти Золотоніської РДА за високі досягнення на спортивній арені та особистий внесок у піднесення іміджу Золотоніського району

Заремба Юлія

переможець районного фестивалю «Літературний жовтень – 2018»

Сердюк Юлія

Подяка відділу освіти Золотоніської РДА за активну та результативну участь у І (районному) етапі Всеукраїнського  конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України

Дзюбан Ліза

за І місце у Відкритому кубку Черкаської області з таеквон-до І.Т.Ф. у розділі “Туль”

Строкань Даша

ІІІ місце у Відкритому кубку Черкаської області з таеквон-до І.Т.Ф. у розділі “Спаринг”

Ямборський Євгеній

ІІІ місце у Відкритому кубку Черкаської області

з таеквон-до І.Т.Ф.

Шутір Іван

І місце в Кубку Черкаської області про карате

Ямборський Едуард

І місце у Відкритому кубку Черкаської області
з таеквон-до І.Т.Ф. у розділ “Спаринг”

ІІ місце в районному етапі очно-заочного екологічного конкурсу «Новорічна композиція»

На Золотонішині встановили новий спортивно-ігровий комплекс

Дзвінкий дитячий гомін тепер постійно лунає на майданчику біля сільської школи села Ковтуни, що у Золотоніському районі, навіть із настанням канікул.

Читати далі »
Погода