Історія школи

Спогади про вчителя-фронтовика

Війна забрала у Андрія Івановича Дзюбла, уродженця села Ковтуни, шість років. Саме стільки йому довелося служити у війську замість того, щоб здійснювати свої мрії і задуми.

Читати далі »

Відновлено таблицю першого чемпіонату села по настільному тенісу

Багато різних паперів, різної цінності зберігається в закладі. Ось тут місце для майбутніх дослідників історії нашого населеного пункту.

Читати далі »

Ковтунівській середній школі – 60!

Нестримно проходять роки. Минуле віддаляється від нас все далі й далі. Ось і Ковтунівська середня школа досягла умовного пенсійного віку. 1 вересня їй виповнюється 60 років.

Читати далі »

Через 60 років

Жителі села були раді вітати Гончар Фросю Михайлівну, яка працювала у нашій школі.

Читати далі »

Таємниця листа

7 листопада 1967 року в школі сталася подія, про яку згадували сотні учнів. З ініціативи організатора позакласної та позашкільної роботи Теницького Олександра Дмитровича було урочисто закладено в стіну лист, який адресувався вчителям, комсомольцям, піонерам та жовтенятам Ковтунівської школи, які житимуть у 2000 році. Копія цього листа наведена нижче. Проходили роки. Змінювалися покоління учнів.

Читати далі »

Уточнення до книги О.Захаренка

 

КИРИЛЕНКО Іван Григорович
Народився в 1954 році в с.Сахнівка Корсунь-Шевченківського району Черкаської області.

До першого класу Сахнівської середньої школи поступив в 1961 році, а закінчив 10 класів у 1971 році. Іван Григорович навчався на «4» і «5». Після школи вступив до Черкаського педагогічного інституту на факультет фізики та математики. Після закінчення інституту працює вчителем фізики у Нетеребській середній школі.

Одружений, разом з дружиною виховують 2 дітей. Батько — Кириленко Григорій Прохорович. Мати — Кириленко Тетяна Григорівна.

Саме такі рядки читаємо ми на сторінці 246 в унікальній “Енциклопедії шкільного роду”, виданій у Сахнівці в 2000 році.
Читати далі »

Клименко В.Ф. – вчитель, керівник і наставник

Особливу роль в історії розвитку освіти Золотоніщини безумовно відіграв Володимир Федорович Клименко, який протягом 1959-1992 років був беззмінним керівником великої освітянської родини. Його життєвий шлях – це яскравий приклад становлення талановитої людини.
Читати далі »

Післявоєнні роки

 

Після визволення Золотоніщини навчання в Ковтунівській семирічній школі для учнів 1-4 класів розпочалося 18 жовтня 1943 року, а учні 5 – 7 класі почали навчання рівно через місяць – 18 листопада.

Становлення освіти у селі

Відомо, що вже в 1913 році в Ковтунах школа знаходилась у власному приміщенні. Працювали в ній чотири працівники, серед яких священик  Самуіл Антон Коломійцев. Він мав педагогічну освіту. закінчив учительську семінарію. Найімовірніше – працював у освіті з 20.06.1896 року. Завідуючим школою був Онищенко Микола Федосійович, який закінчив педкурси і мав педагогічний стаж з 23.11.1908 року, учителем працювала Ільченко Ольга Павлівна, з 1.10.1913 року, випускниця гімназії. Читати далі »

Вони працювали (працюють) в школі понад 20 років

Читати далі »

Погода