Дистанційне навчання

ВСЕУКРАЇНСЬКА ШКОЛА ОНЛАЙН – ДЛЯ ВСІХ КЛАСІВ

З вівторка, 28 квітня, Всеукраїнська школа онлайн розпочала трансляцію уроків для учнів усіх класів. Абсолютно всі заняття можна переглянути у будь-який час на YouTube МОН

Уроки для 5-11 класів транслюються у ПН-ПТ з 10:00, а для 1-4 класів – з 9:00 у ВТ та ЧТ.

Нагадуємо, що ви можете одразу перейти на потрібний вам список відтворення – для вашої зручності всі уроки розсортовані за класами:

Увага! Коди класів для роботи в середовищі Google Classroom (є доповнення)

На жаль, ми були досить безпечними і не готувались до дистанційної роботи. Зараз необхідно пізнати те, чого ми не вчили. Надіємось, що спільними зусиллями зможемо зменшити втрати від порушення освітнього процесу.

Одним із поширених та доступних засобів дистанційного навчання є Google Classroom, який є унікальним додатком Google. Сервіс забезпечує користувачів універсальним робочим апаратом, має зручний, інтуїтивно-зрозумілий інтерфейс і можливості, необхідні учасникам освітнього процесу.

Нижче наведено коди класів та предметів, за якими учні можуть приєднатися до роботи.

Читати далі »

Оголошення щодо дистанційної роботи одночасно з проєктом «Всеукраїнська школа онлайн»

Проєкт «Всеукраїнська школа онлайн» міститиме відеоуроки з 11 предметів, які за розкладом транслюватимуть українські телеканали та YouTube-канал Міністерства освіти і науки.

Уроки проходитимуть щодня, з понеділка по п’ятницю, до кінця карантину. Кожного дня вони починатимуться о 10:00.
На YouTube-каналі МОН в описі під кожним відео вчителі також залишатимуть домашні завдання на закріплення теми, які учні зможуть зробити, щоб краще опанувати матеріал. Завдання даватимуться за найпоширенішими в країні підручниками. Посилання на електронні версії цих підручників також можна буде знайти в описі під відео. Ми ще не можемо оцінити ефективність відеоуроків для наших учнів, оскільки не знаємо змісту уроків. Паралельно нами вироблена певна система роботи в групах та середовищі Classroom. Також досягнуто домовленості щодо апробації матеріалів, які розміщені на сайті
www.miyklas.com.ua . Кожному учню надіслано повідомлення про створені логін та пароль. Ми будемо намагатися поєднати всі форми роботи. Проте в черговий раз наголошуємо: «Навчити можна лише того, хто хоче навчитися!»

Читати далі »

Розклад уроків на понеділок

Читати далі »

Розклад уроків на п’ятницю

Розклад уроків на четвер

Старт проєкту «Всеукраїнська школа онлайн»

У понеділок, 6 квітня, о 10:00 для учнів 5-11 класів стартує проєкт «Всеукраїнська школа онлайн» – уроки з 11 предметів, які за чітким розкладом транслюватимуть українські телеканали та YouTube-канал Міністерства освіти і науки. 

Транслюватимуться уроки з: української мови, української літератури, 
історії України, всесвітньої історії, англійської мови, фізики, алгебри, геометрії, географії, хімії та біології.

Заняття для усіх класів можна буде переглянути на YouTube-каналі Міністерства освіти і науки. За кожним класом також закріплено телеканал чи медіаресурс, який у будні транслюватиме уроки для тих дітей, які з різних причин не мають можливості переглянути їх в Інтернеті.

За класами закріплено такі телеканали:

5 клас – Плюс-Плюс та 112 Україна

6 клас – ZOOM та News One

7 клас – ZIK

8 клас – Індиго та УНІАН

9 клас – Рада та UA:Культура

10 клас – UA:Перший

11 клас – М1

Читати далі »

Розклад уроків на середу

Розклад консультацій під час дистанційного навчання

З метою впорядкування режиму спілкування між вчителями і учнями щодо надання (отримання) інструкцій щодо виконання завдань та порядку звітування учнів про виконану роботу у закладі встановлено наступний графік:

Читати далі »

Онлайн-ресурси для вивчення англійської мови

Вчитель англійської мови Фурса Наталія Анатоліївна рекомендує наступні Інтернет-ресурси для роботи під час карантину:

Читати далі »
Погода