Випускники

Випускники Ковтунівської середньої школи 1959 року

Класні керівники Олексієнко В. І., Скорик І. В.

  1. Баранник Яків Петрович
  2. Вакула Григорій Степанович
  3. Вакула Василь Савич
  4. Дерев’янко Ольга Володимирівна
  5. Довженко Ганна Леонтіївна
  6. Кроха Ганна Василівна
  7. Дзюбло Іван Дмитрович
  8. Кроха Надія Дмитрівна
  9. Костогриз Григорій Михайлович
  10. Макаровський Іван Юхимович
  11. Коробова Луїза Георгіївна
  12. Макота Микола Павлович
  13. Мархоцька Тамара Павлівна
  14. Неділько Анатолій Васильович
  15. Свояк Олександра Семенівна
  16. Соколенко Яків Михайлович
  17. Скорик Людмила Сергіївна
  18. Свояк Іван Іванович
  19. Юхимець Михайло Махтейович
  20. Фурт Зіна Миколаївна
  21. Федина Василь Олександрович
  22. Чичкань Зінаїда Миколаївна
  23. Яковенко Варвара Федорівна
  24. Антипович Параска Павлівна
  25. Артеменко Ганна Юхимівна
  26. Бодескуль Ніна Федорівна
  27. Бульда Василь Павлович
  28. Грінько Олексій Петрович
  29. Дзюбло Дмитро Андрійович
  30. Єрмаков Олексій Григорович
  31. Жуковська Марія Іванівна
  32. Каневський Федір Іванович
  33. Мазур Ліда Іванівна
  34. Мордач Іван Андрійович
  35. Письяуков Василь Павлович
  36. Строкань Катерина Григорівна
  37. Сусла Василь Олександрович
  38. Товстоляк Ганна Іванівна
  39. Тараненко Іван Михайлович
  40. Фьодорова Валентина Семенівна
  41. Хорошун Микола Васильович
  42. Ямборський Михайло Лаврентійович
  43. Легкоступ Ольга Миколаївна
  44. Кроха Іван Пилипович

Читати далі »

Випускники Ковтунівської середньої школи 1958 року

Класний керівник Береза (Теницька ) В. І.

  1. Грінько Микола Лукович
  2. Дзюбло Ніна Яківна
  3. Карнух Іван Мартинович
  4. Клименко Микола Кузьмович
  5. Кроха Антонина Дмитрівна
  6. Козловська Антонина Пилипівна
  7. Ковтуненко Валентина Іванівна
  8. Лоєнко Михайло Антонович
  9. Носенко  Ганна Кирилівна
  10. Павлюченко Ольга Федорівна
  11. Присівко Марфа Григорівна
  12. Свояк Михайло Трохимович
  13. Соколенко Петро Михайлович
  14. Соколенко Ніна Григорівна
  15. Строкань Іван Іванович
  16. Ткаченко Іван Григорович
  17. Теницька Марія Миколаївна
  18. Харь Володимир Михайлович
  19. Чумак Михайло Семенович
  20. Балута Ганна Савівна
  21. Василенко Ганна Прокопівна
  22. Гладкий Віталій Дмитрович
  23. Горенич Ніна Іванівна
  24. Зоря Ольга Федотівна
  25. Заєць Анатолій Іванович
  26. Курило Михайло Гаврилович
  27. Рябова Раїса Петрівна
  28. Сукач Анатолій Гаврилович
  29. Соколенко Микола Олексійович
  30. Соколенко Зіна Яківна
  31. Стоян Катерина Григорівна
  32. Хлипа Люба Махтеївна
  33. Хабло Ольга Михайлівна
  34. Свояк Іван Григорович

Екстернат: Баньков Володимир Константинович, 1935 року народження

Читати далі »

Випускники Ковтунівської середньої школи 1957 року

Класні керівники Гай Ф.Н., Скорик І.В.

  1. Барабаш Ніна Іванівна
  2. Баранник Олександра Петрівна
  3. Баранник Василь Іванович
  4. Бован Ганна Сергіївна
  5. Бульда Микола Іванович
  6. Гринець Анатолій Опанасович
  7. Гринець Олександра Кіндратівна
  8. Горбань Луїза Петрівна
  9. Доценко Володимир Олександрович
  10. Доценко Микола Олександрович
  11. Дядюшенко Ольга Василівна
  12. Заруба Іван Якович
  13. Зоря Олександра Петрівна
  14. Костогриз Палажка Федорівна
  15. Калина Ольга Дмитрівна
  16. Кроха Явдокія Трохимівна
  17. Коляда Олександр Сергійович
  18. Макаровська Ольга Юхимівна
  19. Макота Явдокія Павлівна
  20. Недолуга Володимир Миколайович
  21. Пиріг Микола Васильович
  22. Пономаренко Микола Іванович
  23. Побігайло Василь Корнійович
  24. Соколенко Марфа Григорівна
  25. Соколенко Петро Андрійович
  26. Трощин Володимир Григорович
  27. Хлипа Анатолій Махтейович
  28. Близнюк Ганна Антонівна
  29. Вакула Сергій Федорович
  30. Василенко Микола Семенович
  31. Гладкий Микола Стефанович
  32. Гладка Ганна Антонівна
  33. Горбань Василь Іванович
  34. Дорошенко Катерина Карпівна
  35. Коваленко Григорій Григорович
  36. Козловська Валентина Іванівна
  37. Лісун Микола Степанович
  38. Мороз Олександра Олексіївна
  39. Павлюченко Ганна Павлівна
  40. Свояк Ганна Йосипівна
  41. Соколенко Ганна Юхимівна
  42. Соколенко Люба Олексіївна
  43. Соколенко Тамара Григорівна
  44. Строкань Іван Павлович
  45. Строкань Раїса Григорівна
  46. Тарановський Олександр Михайлович
  47. Хар Василь Іванович
  48. Шарапа Поліна Миколаївна
  49. Шарапа Микола Миколайович
  50. Яковенко Ганна Марківна
  51. Бульда Степан Пилипович

Читати далі »

Випускники Ковтунівської середньої школи 1956 року

Класні керівники Гончар В. Ф., Скорик І. В.

  1. Артюшенко Параска Степанівна
  2. Будюк Василь Дмитрович
  3. Будюк Марія Дмитрівна
  4. Баранник Марфа Панасівна
  5. Бульда Петро Павлович
  6. Курило Марія Гаврилівна
  7. Козловська Галина Яківна
  8. Костогриз Григорій Опанасович
  9. Костогриз Григорій Васильович
  10. Костогриз Зіна Тихонівна
  11. Нестеренко Йосип Дмитрович
  12. Омеляненко Григорій Данилович
  13. Передерій Іван Кузьмович
  14. Передерій Михайло Григорович
  15. Строкань Іван Дмитрович
  16. Соколенко Ганна Андріївна
  17. Соколенко Наталка Петрівна
  18. Соколенко Наталія Максимівна
  19. Свояк Валентина Іванівна
  20. Шеремет Ганна Євдокимівна
  21. Ткаченко Галина Ігорівна
  22. Шарапа Ганна Іванівна
  23. Антинович Михайло Кирилович
  24. Артюшенко Петро Васильович
  25. Василенко Микола Іванович
  26. Заруба Катерина Василівна
  27. Ковтуненко Анатолій Іванович
  28. Каневський Василь Никифорович
  29. Козинець Тетяна Григорівна
  30. Кроха Микола Пилипович
  31. Макота Зіна Ігорівна
  32. Мархоцька Ганна Іванівна
  33. Омельяненко Настя Андріївна
  34. Павлюченко Олексій Федорович
  35. Рибак Ганна Григорівна
  36. Соколенко Анатолій Григорович
  37. Соколенко Володимир Михайлович
  38. Строкань Микола Григорович
  39. Строкань Олександра Матвіївна
  40. Свояк Микола Іванович
  41. Фурса Ганна Костівна
  42. Фурин Марфа Сергіївна
  43. Хорошун Василь Васильович
  44. Хорошун Ольга Опанасівна
  45. Хабло Ганна Лаврентіївна
  46. Шарапа Ніна Василівна

Читати далі »

Випускники Ковтунівської середньої школи 1955 року

Класний керівник Клименко М. Д

  1. Будюк Ольга Макарівна
  2. Василенко Любов Павлівна
  3. Грінько Михайло Петрович
  4. Горбань Володимир Петрович
  5. Гринець Ганна Данилівна
  6. Гринець Ольга Григорівна
  7. Горбань Марія Іванівна
  8. Дерев’янко Варвара Василівна
  9. Довженко Марія Левківна
  10. Зубенко Ганна Василівна
  11. Карнух Наталка Мартинівна
  12. Козловська Тамара Василівна
  13. Костогриз Софія Костянтинівна
  14. Костогриз Ольга Лазарівна
  15. Козловський Іван Федосійович
  16. Курило Валентина Трохимівна
  17. Курило Надія Іванівна
  18. Карий Віталій Павлович
  19. Кроха Іван Панасович
  20. Курило Микола Павлович
  21. Недолуга Анатолій Миколайович
  22. Мірошниченко Олена Михайлівна
  23. Омельченко Євдокія Петрівна
  24. Скорик Олександра Прокопівна
  25. Свояк Ольга Григорівна
  26. Скорик Надія Андріївна
  27. Строкань Іван Захарович
  28. Скорик Василь Михайлович
  29. Тараненко Анатолій Михайлович
  30. Трощина Віра Григорівна
  31. Ткаченко Микола Іванович
  32. Товстоляка Микола Іванович
  33. Тесля Алла Василівна
  34. Харь Надія Йосипівна
  35. Хлипа Софія Дем’янівна
  36. Юхимець Іван Антонович
  37. Фурт Євдокія Іванівна
  38. Яковенко Варвара Марківна

Читати далі »

Сторiнка 7 з 7« Перша...34567
Погода