Гордість школи

Список призерів заключного етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідних робіт учнів – членів Малої академії наук України, які представляли Черкаську область

  1. БОБКОВА ІРИНА, учениця 11 класу Черкаського фізико-математичного ліцею (ФІМЛІ) Черкаської міської ради, гуртківець комунального закладу «Черкаський обласний центр роботи з обдарованими дітьми Черкаської обласної ради» (секція мультимедійних систем, навчальних та ігрових програм – 1 місце, лауреат спеціальної нагороди від міжнародних партнерів МАНУ);
  2. ПАЛАГІН ДМИТРО, учень 11 класу Черкаського фізико-математичного ліцею (ФІМЛІ) Черкаської міської ради, гуртківець комунального закладу «Черкаський обласний центр роботи з обдарованими дітьми Черкаської обласної ради» (секція інтернет технологій та Web-дизайну – 1 місце, лауреат спеціальної нагороди від міжнародних партнерів МАНУ);
  3. УСАТЮК ПАВЛО, учень 10 класу Черкаської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 17 Черкаської міської ради (секція науково-технічної творчості та винахідництва – 1 місце – лауреат спеціальної нагороди від міжнародних партнерів МАНУ);
  4. ОМЕЛЬЧЕНКО ІРИНА, випускниця Тальнівського економіко-математичного ліцею Тальнівської міської ради Тальнівського району, студентка Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» (секція української мови – 1 місце);
  5. СКОРИК НАТАЛІЯ, учениця 10 класу Ковтунівського навчально-виховного комплексу «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Золотоніської районної ради (секція астрономії та астрофізики – 1 місце);
  6. ТОВСТОПЯТ НІКІТА, випускник Черкаської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №3 Черкаської міської ради, студент Української медичної стоматологічної академії (секція охорони довкілля та раціонального природокористування – 1 місце);
  7. СУХИНА МАРИНА, випускниця Дубіївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Черкаської районної ради, студентка Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького (секція ботаніки – 2 місце, лауреат спеціальної нагороди від міжнародних партнерів МАНУ);
  8. ВЛАСЕНКО СЕРГІЙ, учень 11 класу Ковтунівського навчально-виховного комплексу «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Золотоніської районної ради (секція аерофізики та космічних досліджень – 2 місце);
  9. ОВЧАРУК ВІКТОРІЯ, випускниця Тальнівського економіко-математичного ліцею Тальнівської міської ради Тальнівського району, студентка Київського національного університету імені Тараса Шевченка, (секція кримськотатарської гуманітаристики – 2 місце);
  10. ЯРЧУК ЮЛІЯ, учениця 11 класу Черкаського гуманітарно-правового ліцею Черкаської міської ради (секція філософії – 2 місце);
  11. РУДА АНАСТАСІЯ, учениця 11 класу Уманської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3 Уманської міської ради (секція етнології – 3 місце, лідер глядацького голосування за проєкт);
  12. КАРАСТАН АЛІНА, учениця 11 класу Черкаської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №33 ім. В. Симоненка Черкаської міської ради (секція агрономії – 3 місце);
  13. МЕРЕЖКО ВЛАДИСЛАВ, випускник Уманської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3 Уманської міської ради, студент Київського національного лінгвістичного університету (секція теології, релігієзнавства та історії релігії – 3 місце);
  14. ОПАЛЬКО БОГДАНА, випускниця Тальнівського економіко-математичного ліцею Тальнівської міської ради Тальнівського району, студентка Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» (секція прикладної математики – 3 місце);
  15. ПУЗЄЄВ МАКСИМ, випускник Золотоніської гімназії ім. С. Д. Скляренка Золотоніської міської ради, студент Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» (секція експериментальної фізики – 3 місце);
  16. МІХНО МІЛЛА, учениця 10 класу Черкаської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 17 Черкаської міської ради (секція кліматології та метеорології – лауреат спеціальної нагороди від міжнародних партнерів МАНУ).

Наталія Скорик та Власенко Сергій – переможці III етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з астрономії

Блискуче виступили на обласній олімпіаді з астрономії Наталія Скорик (9 клас) та Сергій Власенко (10 клас), зайнявши відповідно перше та друге місця серед учасників до 10 класу включно.

Список переможців олімпіади наведено в таблицях:

Читати далі »

Малий Олександр Іванович

 

Народився 02 жовтня 1987 р. в с. Ковтуни.

Випускник школи 2004 року.

Протягом 2004 – 2010 років навчався в Черкаському національному університеті (фізичний факультет). Отримав диплом бакалавра з відзнакою (2008), диплом магістра за спеціальністю фізичне матеріалознавство (2010)

З січня 2009 року – аспірант Наньянгського Технологічного Університету (Сінгапур).

Має ступінь доктора філософії (2013).

Читати далі »

Малій О.Г присвоєно почесне звання

УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ №300/2018

Про відзначення державними нагородами України з нагоди Дня працівників освіти

За значний особистий внесок у розвиток національної освіти, підготовку кваліфікованих фахівців, багаторічну плідну педагогічну діяльність та високий професіоналізм постановляю:

Присвоїти почесні звання:

“ЗАСЛУЖЕНИЙ ВЧИТЕЛЬ УКРАЇНИ”

МАЛІЙ Ользі Гаврилівні — учительці Ковтунівського навчально-виховного комплексу “Загальноосвітня школа I–III ступенів – дошкільний навчальний заклад” Золотоніської районної ради, Черкаська область

Президент України П.ПОРОШЕНКО

4 жовтня 2018 року

Підсумки ЮТ «В.Ластівка – 55»

Підбито підсумки ювілейного конкурсу «В.Ластівка – 55», який проведено федерацією шахів Черкаської області з нагоди 55-річчя від дня народження випускника Ковтунівської середньої школи Володимира Олексійовича Ластівки.

Читати далі »

Ластівка Іван Олексійович

 

Народився 3 січня 1956 року в с. Мицалівка. Випускник школи 1973 року.

Доктор технічних наук, професор. Має 110 наукових публікацій, з них 88 наукових та 22 навчально – методичних, у тому числі 38 наукових публікацій у фахових виданнях, 3 наукові праці у провідних наукових виданнях інших країн, 2 монографії (у співавторстві), 15 навчальних посібників, з яких 5 з грифом МОН України, та 1 підручник з грифом МОНмолодьспорту України. Викладає  “Вищу математику” та “Теорію ймовірностей і математичну статистику” . Читати далі »

Ковтуняни виграли обласний конкурс

4-5 грудня 2015 року на базі комунального закладу «Черкаський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді Черкаської обласної ради» пройшов традиційний обласний конкурс на кращого знавця логічних ігрових програм.

Читати далі »

Одержані відзнаки за 2013-2014 навчальний рік

Напередодні початку нового навчального року ряд працівників закладу відзначено дипломами, грамотами та подяками. Зокрема подяками відділу освіти Золотоніської райдержадміністрації за сумлінну та результативну роботу з підготовки обдарованої молоді відзначено вчителя історії Мельника В.І., вчителя англійської мови Мельник В.В. та вчителя фізики Малу О.Г.

Грамотами відділу освіти відзначено вчителя фізкультури Павлюченка А.В. за спортивні досягнення в районній спартакіаді школярів.

Дипломи Департаменту освіти і науки Черкаської обласної держадміністрації одержали вчитель історії Мельник В.І. за перемогу в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу на кращий навчально-методичний матеріал туристсько-краєзнавчої та національно-патріотичної тематики і вчитель фізики Мала О.Г. за серію цифрових ресурсів, що були відзначені на виставці “Освіта Черкащини – 2014”.

Почесною грамотою Золотоніської районної ради відзначено директора закладу Малого І.В.

Читати далі »

Список учнів закладу, які відзначилися протягом 2013-2014 навчального року

Відмінники навчання

1. Мельник Вадим                         10 клас

2. Дивнич Максим                         5 клас

3. Кроха Віталій                             5 клас

4. Савицька Тетяна                       6 клас

5. Тимошенко Тетяна                  7 клас

 

Учні, які представляли село на районних змаганнях

1. Мальована Наталія         ІІІ місце (командний чемпіонат району з тенісу)

2. Мельник Вадим                 ІІІ місце (командний чемпіонат району з тенісу)

3. Строкань Віта                     І місце (чемпіонат району з шашок серед жінок)

4. Заремба Ірина                    ІV місце (командний чемпіонат району з тенісу, змагання “Найспортивніше село”)

Учні, які представляли Золотоніський район на обласних змаганнях

1. Мальована Наталія (обласна спартакіада школярів з настільного тенісу та легкої атлетики, обласна олімпіада з астрономії)

2. Дивнич Максим (обласна спартакіада школярів з шахів)

3. Ямборська Марія (обласна спартакіада школярів з шахів)

4. Строкань Віта (обласна спартакіада школярів з шашок)

5. Титаренко Інна (обласна спартакіада школярів з легкої атлетики)

Переможці та призери районної спартакіади школярів в особистому заліку

1. Мальована Наталія І місце (настільний теніс, олімпіада з фізкультури)

2. Дивнич Максим І місце (шахи)

3. Ямборська Марія ІІ місце (шахи)

4. Строкань Віта І місце (шашки)

Переможці та призери шкільних районних олімпіад та конкурсів

Прізвище учня Клас Досягнення
1 Шерстюк Аня 2 ІІІ місце (пісенний конкурс «Зорепад»)
2 Тимошенко Тетяна 7 І місце (олімпіада з фізики)
3 Строкань Владислав 8 ІІІ місце (олімпіада з англійської мови)
ІІ місце (пісенний конкурс «Зорепад»)
4 Свояк Олександр 9 І-ІІ місце (олімпіада з фізики)
5 Мельник Вадим 10 ІІІ місце (олімпіада з історії)
І місце (конкурс «Літературний жовтень»)
ІІ місце (Мала академія наук, секція історія України)
ІІІ місце (екологічний конкурс)
ІІ місце (пісенний конкурс «Зорепад»)
6 Строкань Віта 11 ІІІ місце (районний конкурс читців «Палке слово Кобзаря»)
7 Мальована Наталія 11 І місце (олімпіада з астрономії)

Випускник школи – лауреат Премії Верховної Ради України

20 жовтня 2011 року Верховна Рада України прийняла Постанову «Про присудження щорічної Премії Верховної Ради України педагогічним працівникам загальноосвітніх, професійно-технічних, дошкільних та позашкільних навчальних закладів» № 3955-VI

Читати далі »

Погода