Наші досягнення

Досягнення учнів Ковтунівського НВК за 2015-2016 н.р.

Прізвище, ім’я учня Клас Досягнення
1.       Дивнич Максим 7 Нагороджений Похвальним листом «За високі досягнення в навчанні».

І місце в обласному конкурсі на кращого знавця логічних ігрових програм, ІІ місце на районній олімпіаді з математики, ІІ місце на районній олімпіаді з фізики, ІІІ місце на чемпіонаті району серед дорослих з шашок, успішні виступи на обласних та всеукраїнських конкурсах з розв’язування шахових композицій

2.       Близнюк Аліна 8 ІІІ місце в районній олімпіаді з математики
3.       Тимошенко Тетяна 9 ІІІ місце в районній олімпіаді з астрономії
4.       Власенко Сергій 6 І місце в обласному конкурсі на кращого знавця логічних ігрових програм у командному заліку
5.       Шерстюк Аня 4 І місце в молодшій групі районного конкурсу «Зорепад», успішні виступи на районному конкурсі « Мистецький дивокрай Черкащини»
6.       Свояк Олександр 11 І місце в районній олімпіаді з астрономії, ІІІ місце в обласній олімпіаді з астрономії
7.       Заремба Ірина 11 ІІ місце в районній спартакіаді школярів з тенісу, участь у Всеукраїнській історико-краєзнавчій конференції, що проходила в м. Черкаси
8.       Козинець Євгеній 11 ІІ місце в районній спартакіаді школярів з тенісу
9.       Шерстюк Владислав 10 ІІ місце в районній спартакіаді школярів з тенісу
10.             Нетудихатка Ростислав 8 ІІІ місце в районній олімпіаді з біології

Ластівка Іван Олексійович

 

Народився 3 січня 1956 року в с. Мицалівка. Випускник школи 1973 року.

Доктор технічних наук, професор. Має 110 наукових публікацій, з них 88 наукових та 22 навчально – методичних, у тому числі 38 наукових публікацій у фахових виданнях, 3 наукові праці у провідних наукових виданнях інших країн, 2 монографії (у співавторстві), 15 навчальних посібників, з яких 5 з грифом МОН України, та 1 підручник з грифом МОНмолодьспорту України. Викладає  «Вищу математику» та «Теорію ймовірностей і математичну статистику» . Читати далі »

Результати участі учнів Ковтунівського НВК в районних предметних олімпіадах 2015-2016 навчального року

 

Дата Предмет Клас Прізвище учня Місце Учасників
08.11 Мовний конкурс ім.Т.Шевченка 7 Дивнич Максим 6 6
15.11 Фізика 7 Дивнич Максим 2 6
15.11 Фізика 11 Свояк Олександр 3 8
22.11 Біологія 11 Скорик Анна 9-10 10
22.11 Біологія 9 Тимошенко Тетяна 13 14
22.11 Біологія 8 Нетудихатка Ростислав 3 15
28.11 Математика 7 Дивнич Максим 3 12
28.11 Математика 8 Близнюк Аліна 3 17
29.11 Укр мова 8 Нетудихатка Ростислав 5 8
29.11 Укр мова 11 Заремба Ірина 10 17
20.12 Астрономія 9 Тимошенко Тетяна 3 2
20.12 Астрономія 11 Свояк Олександр 1 4

 

Червоним кольором виділено учасників, результати яких відповідають вимогам до призових місць.

Ковтуняни виграли обласний конкурс

4-5 грудня 2015 року на базі комунального закладу «Черкаський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді Черкаської обласної ради» пройшов традиційний обласний конкурс на кращого знавця логічних ігрових програм.

Читати далі »

Досягнення учнів Ковтунівського НВК за 2014-2015 н.р.

Прізвище, ім’я учня Клас Досягнення
2 Мельник Вадим 11 Призер районного конкурсу «Літературний жовтень», ІІІ місце районного конкурсу «Зорепад», ІІ місце з тенісу на районній спартакіаді школярів, І місце в 16 чемпіонаті села з настільного тенісу. Фіналіст конкурсу МАН з історії
3 Дивнич Максим 6 Призер районного конкурсу «Літературний жовтень», IV місце на районній олімпіаді з математики, ІІІ місце на районній спартакіаді школярів з шахів, ІІ місце в обласному конкурсі на кращого знавця логічних ігрових програм, виступ у заочному турі ХХІІ Санкт-Петербурзької астрономічної олімпіади, VII місце у 16-му чемпіонаті Черкаської області з розв’язування шахових композицій
4 Кроха Віталій 6 Участь в районному етапі мовно-літературного конкурсу ім. Т. Шевченка, призер районного конкурсу «Літературний жовтень»
5 Савицька Тетяна 7 Участь в районному етапі мовно-літературного конкурсу ім. Т. Шевченка, участь в районному етапі мовно-літературного конкурсу ім.П.Яцика, участь в районній олімпіаді з української мови
6 Близнюк Аліна 7 І-ІІ місце в районній олімпіаді з фізики
7 Тимошенко Тетяна 8 Участь в районному етапі мовно-літературного конкурсу ім.П.Яцика
8 Власенко Сергій 5 ІІ місце на районній спартакіаді школярів з шашок, ІІ місце в обласному конкурсі на кращого знавця логічних ігрових програм
9 Шерстюк Аня 3 І місце в молодшій групі районного конкурсу «Зорепад»
10 Свояк Олександр 10 IV місце в районній олімпіаді з фізики, ІІ місце в районній олімпіаді з астрономії, ІІІ місце в обласній олімпіаді з астрономії, виступ у заочному турі ХХІІ Санкт-Петербурзької астрономічної олімпіади
11 Заремба Ірина 10 ІІ місце в районній спартакіаді школярів з тенісу, участь в районній олімпіаді з англійської мови та історії
12 Козинець Євгеній 10 ІІ місце в районній спартакіаді школярів з тенісу
13 Губа Світлана 8 ІІІ місце в районній олімпіаді з англійської мови
14 Хлипа Юлія 5 ІІІ місце у жіночій першості чемпіонату району з шашок

Успіх ковтунівських школярів у заочному турі Санкт-Петербурзької астрономічної олімпіади

У заочному турі XXII Санкт-Петербурзької астрономічної олімпіади, який тривав до 15 січня 2015 року, успішно виступили учні нашого закладу шестикласник Максим Дивнич та десятикласник Олександр Свояк.

Санкт-Петербурзькі астрономічні олімпіади — міжнародні індивідуальні змагання школярів 5-11 класів з розв’язування астрономічних завдань. У них щорічно беруть участь близько 5 тисяч школярів. У цьогорічних списках представників Росії, Болгарії, Словенії, Македонії, Вірменії, Білорусі, Казахстану, Канади, Сербії та України вказано адреси населенних пунктів, із яких брали участь юні астрономи. Нам особливо приємно переглядати вже сам список учасників, оскільки у відповідній графі серед Москви і Софії, Торонто і Санкт-Петербурга, Єревану і багатьох великих та менших міст світу можна знайти запис «с.Ковтуны, Украина».

Читати далі »

Спортивні досягнення школи (2010-2019)

Читати далі »

Малий Олександр Іванович

 

Народився 02 жовтня 1987 р. в с. Ковтуни.

Випускник школи 2004 року.

Протягом 2004 — 2010 років навчався в Черкаському національному університеті (фізичний факультет). Отримав диплом бакалавра з відзнакою (2008), диплом магістра за спеціальністю фізичне матеріалознавство (2010)

З січня 2009 року — аспірант Наньянгського Технологічного Університету (Сінгапур).

Має ступінь доктора філософії (2013).

Працював науковим співробітником кафедри машинознавства Національного університету Сінгапуру з 2012 р. З травня 2014 року
Читати далі »

Одержані відзнаки за 2013-2014 навчальний рік

Напередодні початку нового навчального року ряд працівників закладу відзначено дипломами, грамотами та подяками. Зокрема подяками відділу освіти Золотоніської райдержадміністрації за сумлінну та результативну роботу з підготовки обдарованої молоді відзначено вчителя історії Мельника В.І., вчителя англійської мови Мельник В.В. та вчителя фізики Малу О.Г.

Грамотами відділу освіти відзначено вчителя фізкультури Павлюченка А.В. за спортивні досягнення в районній спартакіаді школярів.

Дипломи Департаменту освіти і науки Черкаської обласної держадміністрації одержали вчитель історії Мельник В.І. за перемогу в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу на кращий навчально-методичний матеріал туристсько-краєзнавчої та національно-патріотичної тематики і вчитель фізики Мала О.Г. за серію цифрових ресурсів, що були відзначені на виставці «Освіта Черкащини — 2014».

Почесною грамотою Золотоніської районної ради відзначено директора закладу Малого І.В.

Читати далі »

Список учнів закладу, які відзначилися протягом 2013-2014 навчального року

Відмінники навчання

1. Мельник Вадим                         10 клас

2. Дивнич Максим                         5 клас

3. Кроха Віталій                             5 клас

4. Савицька Тетяна                       6 клас

5. Тимошенко Тетяна                  7 клас

 

Учні, які представляли село на районних змаганнях

1. Мальована Наталія         ІІІ місце (командний чемпіонат району з тенісу)

2. Мельник Вадим                 ІІІ місце (командний чемпіонат району з тенісу)

3. Строкань Віта                     І місце (чемпіонат району з шашок серед жінок)

4. Заремба Ірина                    ІV місце (командний чемпіонат району з тенісу, змагання «Найспортивніше село»)

Учні, які представляли Золотоніський район на обласних змаганнях

1. Мальована Наталія (обласна спартакіада школярів з настільного тенісу та легкої атлетики, обласна олімпіада з астрономії)

2. Дивнич Максим (обласна спартакіада школярів з шахів)

3. Ямборська Марія (обласна спартакіада школярів з шахів)

4. Строкань Віта (обласна спартакіада школярів з шашок)

5. Титаренко Інна (обласна спартакіада школярів з легкої атлетики)

Переможці та призери районної спартакіади школярів в особистому заліку

1. Мальована Наталія І місце (настільний теніс, олімпіада з фізкультури)

2. Дивнич Максим І місце (шахи)

3. Ямборська Марія ІІ місце (шахи)

4. Строкань Віта І місце (шашки)

Переможці та призери шкільних районних олімпіад та конкурсів

Прізвище учня Клас Досягнення
1 Шерстюк Аня 2 ІІІ місце (пісенний конкурс «Зорепад»)
2 Тимошенко Тетяна 7 І місце (олімпіада з фізики)
3 Строкань Владислав 8 ІІІ місце (олімпіада з англійської мови)
ІІ місце (пісенний конкурс «Зорепад»)
4 Свояк Олександр 9 І-ІІ місце (олімпіада з фізики)
5 Мельник Вадим 10 ІІІ місце (олімпіада з історії)
І місце (конкурс «Літературний жовтень»)
ІІ місце (Мала академія наук, секція історія України)
ІІІ місце (екологічний конкурс)
ІІ місце (пісенний конкурс «Зорепад»)
6 Строкань Віта 11 ІІІ місце (районний конкурс читців «Палке слово Кобзаря»)
7 Мальована Наталія 11 І місце (олімпіада з астрономії)
Погода