Як найшвидше повернутися з перемогою щиросердечно побажали захисникам Вітчизни всі жителі району та міста

27, 28 та 31 січня Золотонісько-Драбівський міськрайонний військовий комісаріат організував відправлення добровольців віком від 20 до 55 років на неоголошену війну — участь в антитерористичній операції. Останнього дня разом з ними відбув і випускник Ковтунівської школи Олександр Каневський .

Проводжали воїнів разом з рідними та близькими також представники районної виконавчої влади та місцевого самоврядування, громада району та міста.

   — Зараз Україна переживає складні часи, коли Свобода і Незалежність знаходяться під загрозою. Сьогоднішні добровольці продемонстрували свою мужність: вони не сховалися від небезпеки, не прикривалися довідками із лікарні… Вони свідомо йдуть виконувати свій суто чоловічий і громадянський обов’язок — захищати рідну Україну від ворога! Так поступають справжні герої. Ми віримо у вас, чекаємо і молимося, що ви повернетесь живими і здоровими, — зазначив голова районної ради Валерій Саранча.

   Отець Олександр, настоятель УПЦ КП, прочитав молебень та благословив військовозобов’язаних на захист Батьківщини, побажав, щоб Бог завжди був поряд із ними, та подарував кожному символи православної віри, окропивши свяченою водою. Працівники освіти Золотоніщини вручили мобілізованим обереги.

На завершення заходу всі присутні заспівали Гімн України. Плакали матері, дружини бійців, втирали сльози і діти. А чоловіки тримались гідно! Спочатку військові службовці пройдуть військову підготовку у навчальних центрах, а потім візьмуть участь у виконанні завдань в зоні АТО.

Виряжини — сумна подія. Плакали матері, втирали сльози дружини і діти. А чоловіки тримались достойно! Жартували, знайомились, підтримували один одного.

Спочатку новобранців розподілять у військові частини, де в них пройде місяць навчань. Потім вони замінять собою тих бійців, які воюють з початку АТО і збираються на ротацію.

Загалом в АТО мобілізували більше 150 осіб із Золотоніського району, з міста Золотоноша та Драбівщини.

Хай їм щастить!

Погода