Родинне свято

У наш час, який характеризується значними негараздами та хаосом, невизначеністю та нестабільністю, стає надзвичайно актуальним питання відродження духовності та людяності. Кожен вкладає в це слово свій зміст, але від цього значення його не змінюється.

Великий педагог А. С. Макаренко висловлювався: «Виховувати традиції, зберігати їх – надзвичайно важливе завдання виховної роботи». Отже, в сімейних традиціях закріплюється багаторічний досвід, накопичується мудрість родинного виховання. Вони активізують життя дітей у сім’ї, сприяють розвитку ініціативи і самодіяльності, під їх впливом молоде покоління набуває організаторських і трудових умінь, навичок та звичок.
Уже в дитячому садочку в дітей закладаються основи таких рис, як працьовитість, дисциплінованість, вихованість, доброзичливість.
Кращі сімейні традиції батьки використовують для розвитку мислення і мови дітей, організації різних видів їх діяльності, формування навичок самообслуговування.
Але найбільшої уваги потребують діти шкільного віку, особливо молодшого, коли традицією більшості родин стає підтримання міцного зв’язку зі школою, всебічне сприяння їх навчанню, заохоченню до посильної участі в праці.
Ковтунівський НВК працює в напрямку  школа – родина. Щорічно в нашій школі відбувається родинне свято, яке є підсумком роботи закладу за програмою «Співдружність школи, сім’ї та громадськості –  в ім’я дитини». Воно зіткане з добра і щирості, ніжності, зворушливості. Бо воно – родинне, сімейне, разом з татами і мамами. А де тато і мама, де братики й сестрички, де дідусі й бабусі – там завжди весело, сонячно і затишно.
Родина, рід – які слова святі!
Вони потрібні кожному в житті
То ж народилося родинне свято
Прийшли сьогодні з дітьми мама й тато.
На цьогорічне свято жителі села приходили цілими родинами. І так само родинами приймали участь у концертній програмі. Сценарій можна переглянути в розділі “Корисна інформація – Каталог файлів)

 

Погода