Конкурс краси, грації, смаку і таланту в Ковтунах

Конкурс «Панночка-Ковтуняночка» викликав значний інтерес. Одинадцять учасниць продемонстрували своє вміння створити образ і розповісти про нього, співати, танцювати, готувати і красиво подавати, та й по себе розказати. В той час, як дівчата натхненно готувалися до свята, хлопці вчили поезії і пісні про прекрасну половину, готували сценки і танці. Тож, кожна дівчина, яка забажала, могла позмагатись з подругами за титул, а хлопці вперше самостійно змогли створити для жінок і дівчат таке захопливе дійство.

МісЗахід був наповнений красою, грацією, позитивом, а також романтикою. Перший вихід конкурсанток відбувся під звуки бандури. Красуні одяглися в традиційні українські народні костюми, які не лише представили глядачам і журі, а й описали. Наступним етапом випробування стала візитка – коротка розповідь про себе та свої захоплення. Слідуючий конкурс був вокальний: кожна дівчина заспівала уривок пісні «Одна калина». Після чого дівчата продемонстрували свою вправність в кулінарії, а потім пригощали всіх присутніх своїми витворами. Запальним виявився сучасний танець у виконанні конкурсанток. Ще більш вражаючим було їх перевтілення в чарівних королев у вечірніх сукнях.

Артисти, які розважали публіку, поки дівчата переодягалися, а члени журі думали над оцінками, також старалися емоційно привітати присутніх жінок. На сцені виступили Владислав Биковець, Владислав Шерстюк, Олег Перепада, Ігор Пипка та Дмитро Яценко.

Особливо учасниці вдячні справедливим суддям: голові села Олені Мірошніченко, завідуючому будинком культури Валерію Козловському, художньому керівнику Віктору Козловському та вчителю музики Олександру Теницькому.

Головну нагороду виборола дев’ятикласниця Тетяна Тимошенко. У номінаціях «Грація», «Талант» і «Майстриня» перемогли відповідно Ірина Заремба, Анна Скорик та Мар’яна Бережецька.

Марина Рудь, педагог-організатор Ковтунівського НВК

Погода