Гельмязівський дитячий садок «Барвінок» — один з кращих на Україні

18-20 жовтня у Київському палаці дітей та юнацтва Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України, Національна академія педагогічних наук і компанія «Виставковий світ» провели III Національну виставку-презентацію «Інноватика у сучасній освіті». У номінації «Інновації у змісті освіти дітей старшого дошкільного віку» свій творчий доробок представив колектив ДНЗ «Барвінок» с. Гельмязів, який очолює Ганна Миколаївна Ступацька. Автор ідеї, вона й захищала роботу на Всеукраїнській виставці. Втілювати у життя сучасні інновації досвідченому педагогу допомагали її колеги: вихователь Оксана Литвин та вихователь-методист Наталя Станіславська.

Крім диплому єдина номінатка із Золотоніщини отримала сертифікат про внесення творчого доробку у каталог Міжнародного фестивалю. Захист роботи відбувся під час проведення круглого столу між учасниками заходу з Черкаської області, а вже наступного дня із золотоніськими інноваціями ознайомилися педагоги та дошкільники усієї України. У виставці-презентації також брали участь науковці з Московського університету ім. Ломоносова та їхні колеги із Білорусі.

Своїм успіхом Ганна Миколаївна завдячує неабиякій підтримці начальника районного відділу освіти Лариси Глоби, методиста райво Павліни Удовенко та завідуючого райметодкабінетом Андрія Логінова, а також справжнього мецената — директора ТДВ «Русь» Сергія Кир’яченка, сільського голови Олександра Данька, бухгалтера сільської ради Лідії Литвин та колег-дошкільників, які пліч-о-пліч працюють над поставленими завданнями, до краплі віддають знання, досвід і душу дітям.

«Вісник Золотоніщини», 28.10.2011 р.