Популярні курси студії онлайн-освіти Educational Era

https://www.ed-era.com/

МАТЕМАТИКА. ПРОСТО

Все ще думаєш, що математика – це складно і не для тебе? А якщо ми скажемо, що математика – це просто? Ми розробили онлайн-курс, щоб кожен міг не лише зацікавитись цією наукою, але й успішно скласти ЗНО.

МАТЕМАТИКА. АРИФМЕТИКА, РІВНЯННЯ ТА НЕРІВНОСТІ

Перший курс з математики. Знайомимося з арифметикою, числами, рівняннями, розглядаємо базові поняття, від дробів до логарифма. Більше половини курсу присвячено методам розв’язання рівнянь та нерівностей.

ФІЗИКА. МЕХАНІКА

Курс для фізиків-початківців, адже механіка дозволяє зрозуміти інші теми, від магнетизму до квантової фізики. У курсі вдало поєднана теоретична й практична частина: ви отримаєте основні навички, зрозумієте методи фізичного мислення й навчитеся застосовувати набуті знання на практиці.

ЛАЙФХАКИ З УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ

Онлайн-курс для підготовки до ЗНО у формі корисних порад (лайфхаків). Ви опануєте базові теоретичні знання з української мови та виробите навички успішної мовленнєвої комунікації.

ЛАЙФХАКИ З УКРАЇНСЬКОЇ ЛІТЕРАТУРИ

Онлайн-курс для підготовки до ЗНО у формі корисних порад (лайфхаків). Допоможе простежити історію розвитку мистецтва слова, опанувати базові теоретико-літературні поняття, виробити навички аналізу художніх творів.

УКРАЇНСЬКА МОВА. ВІД ФОНЕТИКИ ДО МОРФОЛОГІЇ

Перший курс з української мови та літератури, де розглядаються основні розділи мовознавства: фонетика, лексикологія, орфографія. Половина курсу присвячена морфології — важливому компоненту вивчення будь-якої мови.

ІСТОРІЯ УКРАЇНИ. ЗАРОДЖЕННЯ УКРАЇНСЬКОЇ НАЦІЇ

Перший курс з історії України, під час якого відстежується етногенез українців. Ми пройдемо шлях від неандертальців і кочівників до Речі Посполитої та уній, щоб довести прямий зв’язок між Київською Руссю й сучасною Україною.

ІСТОРІЯ УКРАЇНИ В ІСТОРІЯХ

Ми розробили цей спецпроект, щоб кожен міг вивчити історію України та підготуватися до ЗНО. Лайфхаки, відео, подкасти, тексти та тести. Безкоштовно. Без реєстрації та смс

АНГЛІЙСЬКА МОВА. МОРФОЛОГІЯ

Перший курс з англійської мови, присвячений частинам мови: як і коли вони використовуються, яку роль виконують у реченнях. Підходить учням, абітурієнтам, студентам і всім, хто хоче підтягнути граматику.

ІЗІ ЗНО. АНГЛІЙСЬКА МОВА

Онлайн-курс «Ізі ЗНО. Англійська мова» — підготуйся до ЗНО з англійської з мемами, серіалами і фільмами.

АВТОСТОПОМ ПО БІОЛОГІЇ

Пройдемося «автостопом» по складним темам біології. Підготуємомя до ЗНО та впевнимося, що наука – це цікаво. В курсі розглянемо такі теми як ознаки живого, цитологія, генетика, ботаніка та фізіологія людини.

БІОЛОГІЯ. БОТАНІКА

Перший курс біології, що включає матеріали з ботаніки й базову інформацію, необхідну для розуміння біологічних процесів. Спочатку ви опануєте анатомію та фізіологію рослин, а потім дізнаєтеся про різноманіття рослинного світу.

ГЕОГРАФІЯ. ЗАГАЛЬНА ГЕОГРАФІЯ

Ви дізнаєтеся історію найвизначніших географічних відкриттів, навчитеся користуватися планами й картами та розв’язувати географічні задачі. Курс особливо актуальний для учнів 6-11 класів та абітурієнтів.

Погода